Американський телеканал порівняв Мішель Обаму з героїнею фільму "Планета мавп" Автор: lesya · Опубліковано: 15.03.2015 10:15 · Розділ: Суспільство

Скандальний випадок стався цими днями у США: на одному з телеканалів першу леді країни порівняли з героїнею «Планети мавп». Після такого прикрого інциденту американська телекомпанія Univision, в ефірі якої і прозвучало порівняння,звільнила свого журналіста, Роднера Фігероа, який, до речі, пропрацював у компанії цілих сімнадцять років.

Причиною звільнення Роднера Фігероа став невдалий жарт в ефірі телешоу El Gordo y La Flaca, що транслювали одинадцятого березня.

Телеведучий Фігероа вже давно прославився своїми коментарями з приводу того, як виглядають знаменитості. І ось в ефірі злощасного телешоу він обговорював з гостями програми одне «вірусне» відео, на якому візажист, використовуючи звичайні косметичні засоби, робив простих людей схожими на знаменитостей, серед яких була і дружина президента США.

«Ось, дивіться. Вам відомо, що Мішель Обама виглядає як героїня «Планети мавп»? – поцікавився у присутніх Фігероа. Інші ведучі швидко зорієнтувалися, чим загрожує таке зіставлення, і спробували зупинити Фігероа, натякнувши на привабливість першої леді. Але той не вгавав і провадив своєї далі: «Але це правда!».

Звісно, що такий випадок не міг залишитися поза увагою громадськості. Щоб не ризикувати своєю репутацією, телекомпанія негайно звільнила Роднера, одразу після закінчення ефіру. Представник телекомпанії, Розмарі Мерседес, з цього приводу зазначила: «Коментар Роднера Фігероа стосовно першої леді Мішель Обами гідний осуду і жодним чином не відображає погляди та цінності Univision».

Досить суворе покарання, особливо якщо врахувати, що Роднер Фігероа працював у телекомпанії цілих сімнадцять років. Крім того, тележурналіст є володарем престижної премії Emmy, що теж багато про що говорить.

Фігероа вже встиг відправити дружині президента лист з вибаченнями та поясненнями. Він спробував розтлумачити Мішель, що не мав на увазі нічого поганого, і що ні в якому разі в душі він не є расистом. А порівнюючи Мішель Обаму з героїнею відомого фільму, ведучий лише натякнув на невправність візажиста.

«Я хочу пояснити, що я ні в якій мірі не расист. Мій коментар не був спрямований проти вас, він стосувався візажиста, чиї здібності залишають бажати кращого», - з такими словами Фігероа звернувся до першої леді. А ще він поскаржився на те, що керівництво телекомпанії несправедливо і надто суворо з ним обійшлося.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.