В Індії весілля зірвалося через те, що наречений не знав арифметики Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2015 09:40 · Розділ: Суспільство

Індійські наречені не поспішають заміж – як показують останні події, дівчата навіть перед вівтарем готові покинути свого жениха, якщо раптом виявиться, що він їх чимось не влаштовує.

Кілька тижнів тому ми писали про одну індійку, яка покинула свого нареченого прямо на весільній церемонії. Дівчині не прийшлося до душі те, що у хлопця, як виявилося, епілепсія. При цьому черговий приступ трапився прямо під час святкувань. Наречену неабияк обурив той факт, що хлопець заздалегідь не попередив про свою хворобу.

Та щоб гроші, втрачені на весілля, не пропали дарма, дівчина, довго не роздумуючи, попрохала одного з гостей з нею одружитися. Той відповів згодою, і весілля все-таки відбулося. Ось уже тільки наречений номер один у церемонії участі не брав.

Тепер же схожа подія сталася в штаті Уттар-Прадеш. Вже в останній момент наречена відмінила весілля, зрозумівши, що її наречений зовсім не знає арифметики. Цього виявилося достатньо, щоб відважна індійка розірвала взаємини зі своїм уже без п’яти хвилин чоловіком.

А сталося все ось як: під час весільної церемонії сестри нареченої, слідуючи традиції, задали Раму Барану в присутності членів обох родин та мешканців села нескладне запитання. Молодий чоловік повинен був сказати, скільки буде п’ятнадцять плюс шість.

Проробивши у своїй голові певні підрахунки, Рам (Баран!) відповів «сімнадцять», чим неабияк вразив як усіх присутніх,так і саму наречену.

Лавлі Сінгх, наречена, навідріз відмовилася виходити заміж за Барана, заявивши, що не має наміру одружуватися з неосвіченою людиною. Попри всі благання родини нареченого, Лавлі покинула церемонію і відправилася додому.

Що ж стосується родичів сміливої дівчини, то вони підтримали вчинок Лавлі. Її батько, Мохарєв Сінгх, відзначив наступне: «Будь-який першокласник в змозі вирішити цю найпростішу задачу, - пояснив він. - Сім'я нареченого обдурила нас, приховавши невігластво хлопця».

Сінгх також пояснив, що його сім'я потрапила в незручну ситуацію, в спішному порядку скасувавши заплановане розкішне святкування. А ще родичі нареченої звернулися в поліцію з проханням змусити Рама Барана повернути подарунки, отримані в ході попередньої шлюбної згоди. Але допомоги поліцейських не знадобилося, адже хлопець віддав подарунки добровільно.

Відзначимо, що ситуація з освітою в Індії залишає бажати кращого. Близько чверті дорослого населення країни не вміють ні читати, ні писати. У середньому індієць вчиться в школі всього два роки. Та все ж найбільший відсоток неписьменних фіксується серед жінок, особливо серед представниць нижчих каст, а також серед релігійних меншин, племен північного сходу країни та бідняків.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/03/13/india/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.