Топ-100 найвпливовіших жінок світу Автор: Lesly · Опубліковано: 20.08.2009 10:33 · Розділ: Суспільство

Суперпопулярна Опра Уінфрі (41 місце) та Гілларі Клінтон (36 місце) ввійшли до рейтингу "Топ-100 найвпливовіших жінок світу", який щорічно публікується журналом Forbes.

Влада, з точки зору Forbes визначається трьома чинниками: кар’єрні здобутки, економічна вага та громадська думка. Більше четвертини цьогорічного списку складають жінки-керівники компаній. Слід додати, що 63 жінки, які ввійшли до першої сотні – американки, хоча є тут і представниці інших країн. Так, наприклад, королева Англії цього року піднялася на 14 сходинок порівняно з минулим роком та посіла 42 позицію, зразу ж після Опри Уінфрі.

Але очолює рейтинг німецький канцлер, завбачлива та нехаризматична Ангела Меркель, якій додаткової ваги додало виведення Німеччини із занепаду раніше ніж очікувалося. Крім того, не останню роль в цьому відіграла тверда позиція Меркель стосовно податкової дисципліни на саміті Великої двадцятки. Компанія "Mattel Inc." цього року навіть випустила ляльку Ангела Меркель Барбі в чорному брючному костюмі, що ще раз підкреслює популярність першої леді Німеччини.

Фото взяте з сайту huffingtonpost.com
Фото взяте з сайту huffingtonpost.com

Мішель Обама також ввійшла до списку під номером 40, доводячи загальноприйняте правило, що за сильним чоловіком завжди стоїть сильна жінка. А королева Йорданії, Ранія, що на думку Forbes, є найвпливовішою жінкою на Середньому Сході, посіла 75 позицію. Такій популярності королева завдячує своєму блогу на Twitter, який має 600 тис. відвідувачів.

Джерело: timesonline.co.uk


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.