Топ-5 найбільш небезпечних "жіночих" професій Автор: lesya · Опубліковано: 13.03.2015 15:12 · Розділ: Життя

У світі є чимало професій, які несуть пряму загрозу людському життю. Електрики, лісоруби, військові та полісмени – всі ці люди піддаються небезпеці частіше, ніж ми з вами виходимо на прогулянку. Але, виявляється, навіть зовсім безпечні, здавалося б, професії, можуть бути дуже і дуже шкідливими.

І мова у нашій статті не йтиме про заняття, які чітко окреслює приказ 302 н от 12.04.2011 с приложениями, ні. Ми поговоримо про звичні для більшості з нас заняття, які ніхто не вважає складними чи небезпечними, та які насправді наносять нашому здоров’ю непоправної шкоди. При чому говоритимемо ми виключно про «жіночі професії».

Професія вчителя є однією з найбільш небезпечних
Професія вчителя є однією з найбільш небезпечних

1. Як не дивно, в списку шкідливих професій опинилася професія секретаря, чи, якщо узагальнити, офісного співробітника. Офісна робота, яка видається омріяною для багатьох, насправді є не такою уже й привабливою. Як каже статистика, практично вісімдесят відсотків офісних співробітників з восьми робочих годин на своєму робочому місці проводять сім. При цьому вони практично не змінюють пози. Результат – болі в спині та шиї, хворий поперек, проблеми з судинами та ще ціла низка захворювань, викликаних гіподинамією.

Тому офісним співробітникам просто необхідно побільше рухатися, а вихідні дні проводити активно, намагаючись відпочивати на свіжому повітрі.

2. Далі в нашому списку розташувалася професія вчителя. При чому, як кажуть експерти, вчителем однаково важко працювати як в школі, так і в інституті. І причина тому – не тільки нерви і тяжка праця, але й ціла купа хронічних захворювань, що розвиваються на тлі загального зниження імунітету.

3. Небезпечною для жінок є і професія стюардеси. Попри те, що це заняття вважається досить таки престижним, для жінок небо готує чимало неприємних несподіванок. В основному це перепади тиску та зміна часових поясів, які загрожують зниженням функцій нашої імунної системи. Особливо небезпечно підніматися в небо вагітним жінкам.

4. Не варто забувати і про продавців – у них теж вельми нелегка робота. Найпоширеніша хвороба продавців – варикозне розширення вен. Тому спеціалісти радять дівчатам-продавцям щодня приймати контрастний душ, робити зарядку та активно відпочивати.

5. Замикає список найбільш шкідливих жіночих професій професія офіціантки. Експерти вважають її однією з найбільш нервових професій в світі. А всі хвороби, як кажуть медики, від нервів…


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.