Румун вирішив продати власну цноту Автор: lesya · Опубліковано: 13.03.2015 15:40 · Розділ: Події у світі

Оригінальний сюрприз до 8 Березня приготував прекрасній половині людства 24-річний Сорін Джорджія Саліневічі з Румунії. Проживши мало не чверть століття, молодик досі залишається незайманим. Друзі кажуть, що Сорін зустрічався з дівчатами, проте жодна з них не звабила хлопця. Отож, парубок вирішив продати власну незайманість пристойній жінці. «Жінка, яка купить мою цноту, не мусить бути красунею, але повинна виглядати гідно, бути чесною в стосунках та приємною в спілкуванні»,- заявляє продавець пікантного товару. Молодик оцінює свою чесноту в 2000 євро. Як стало відомо, поки що пропозицією Соріна зацікавилася одна 29-літня особа, та угода не відбулася через фінансові моменти – жінка запропонувала всього 1125 євро, що виявилося неприйнятним для хлопця.

Що стоїть за витівкою незайманця - спроба владнати матеріальні проблеми, чи бажання нарешті попробувати сексу – нам невідомо, та в будь-якому випадку хлопець знайшов несподіваний вихід зі скрутного становища.

Останнім часом психологи проявляють стурбованість сучасним рівнем комунікації людства. Фахівці стверджують, що сильна половина людства все частіше стикається з проблемою знайомства та зав'язування стосунків із жінками. Все частіше початок сексуального досвіду стає надважким завданням для чоловіків.
Деякі європейські країни дуже серйозно поставилися до питання чоловічої цноти. Там відкрилися спеціалізовані заклади – Школи незайманих - в яких чоловіки, попередньо пройшовши курс навчання, врешті-решт позбуваються тягаря невинності.

Чоловіки Данії, заплативши 1500 євро, мають змогу навчатися мистецтву кохання на шестимісячних курсах. Протягом півроку відвідувач курсів звикає до свого оголеного тіла, вивчає теорію статевого акту і, зрештою, втрачає цноту та перетворюється в палкого коханця.

В Австрії нещодавно відкрили школу сексу, але в самому Відні не стали заморочуватися та дещо спростили процес. Там популярністю у незайманих чоловіків користується Катрін Браунер – заслужена представниця найдревнішої професії з 40-річним стажем. Фрау Браунер офіційно зареєстрована в організації МОЗ як штатний консультант-практик і є чи не єдиною жінкою легкої поведінки, яка отримує від держави зарплату за свою роботу.

На просторах колишнього СРСР, де протягом десятиліть не було сексу, теж запрацював подібний заклад. Нещодавно школу інтимних наук відкрили в Санкт-Петербурзі. Учні цієї школи вивчають латексні імітатори статевих органів, переглядають ролики з детальними інструкціями. Практичні заняття полягають у вправлянні з імітаторами, правильність виконання вправ регулюють червоні та зелені сигнальні лампи.
Засновники школи стверджують, що випускники школи вивчать 300 способів задоволення та отримають сертифікати фахівців з правом викладання інтимних премудростей.


Інші новини розділу