Австрійський фермер створив найдорожчий продукт - золоту ікру Автор: lesya · Опубліковано: 12.03.2015 15:58 · Розділ: Життя

Досить незвичайний бізнес придумав недавно один австрійський фермер на ім’я Уолтер Груел – чоловік вирішив виготовляти золоту ікру. Для виготовлення незвичайного делікатесу Уолтер використовує пластівці золота та висушену білу ікру, яку дають осетри-альбіноси. Кілограм такого делікатесу коштує двісті тисяч євро.

В результаті в нього виходить дрібний порошок золотистого кольору. З цієї ікри можна виготовити золоте масло для бутербродів, можна додавати в різотто, до соусу чи навіть до супу. Використання золотої ікри додасть страві цікавого кольору та екзотичного смаку.

За словами Груела, ікру дають риби, що мешкають в екологічно чистих водах, а їстівне золото – це не лише краса, але й неабияка користь. Споконвіків вважалося, що золото зміцнює імунітет, а також несе цілу купу інших корисних властивостей.

До речі, в Європі частенько додають до їжі золоті пластівці. Ними іноді навіть повністю вкривають страви. А ще використовують в якості прикраси для десертів та закусок. Чудового смаку і вигляду золоті пластівці додають шоколаду. Придбати крихітний набір, що складається з двадцяти п'яти невеликих листів, можна за сімдесят п’ять доларів. Його додають до густих страв, а також до твердих продуктів, прикріплюючи золото до поверхні за допомогою рослинної олії.

А в одному з лондонських ресторанів подають курку, що повністю вкрита золотими пластинами-пір’їнами. Серед найбільш знаменитих кухарів, що облюбували золоті пластівці, є і Філіп Бернашон, і Крістоф Марген, і Гуальтьєро Маркезі.

Сьогодні їстівне золото виготовляється на фабриці «Excenevex». Воно містить двадцять чотири карати. Вже протягом тривалого часу це золото використовують в кулінарії, найчастіше наносячи золоті пластини на шоколадні цукерки та плитки шоколаду.

Відзначимо, що прикрашали страви золотом ще в Середні віки. Тоді королівські кухарі активно використовували дорогоцінний метал при готуванні королівських страв – у такий спосіб вони демонстрували силу і владу своїх господарів.

Страви із золота, як уже зазначалося вище, позитивно впивають на імунітет. Цей метал допомагає при захворюваннях серця та шлунка, володіє прекрасним антибактеріальними властивостями. А ще він здатний знижувати артеріальний тиск.

Поряд з золотом деякі кулінари використовують для приготування страв їстівне срібло. Воно також має чудодійні властивості. Срібло підвищує імунітет, бореться з бактеріями, а ще підвищує зір.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.