Індонезійка запропонувала покупцям свого дому з нею одружитися Автор: lesya · Опубліковано: 11.03.2015 08:33 · Розділ: Життя

Досить цікаву та сміливу пропозицію зробила потенційним покупцям свого будинку одна мешканка індонезійського міста Джокьякарта: вона виставила на продаж свій будинок, запропонувавши майбутньому власнику дому з нею одружитися.

Віна Лі (Wina Lie), сорокарічна дама, вирішила продати дім, що їй належить, за дев’ятсот дев’яносто тисяч рупій (в перерахунку на долари сума складе сімдесят шість з половиною тисяч доларів).

З оголошення, розміщеного на місцевому сайті, відомо, що площа будинку складає сто тридцять квадратних метрів. Тут є дві спальні, велика ванна кімната, гараж, а на подвір’ї навіть ставок з рибами.

«Пропозиція століття! Купуйте будинок - і ви можете одружитися з його власницею», - написала винахідлива власниця будинку.

Віна Лі втратила чоловіка п’ятнадцять років тому. З того часу вона намагалася підшукати чоловіка, який би розділив її долю, але жодного гідного кандидата так і не зустріла. Вона вже мало не впала у відчай, але якось цілком випадково розповіла про свої поневіряння ріелтору, якому мала намір довірити продаж нерухомості. А той швидко зорієнтувався і порадив жінці доповнити оголошення про продаж будинку пропозицією одруження. Так вона і зробила.

Ще Віна Лі зазначила, що ніяких особливих вимог до кандидата на її руку й серце у неї не буде. «Моя головна мета - продати дім. Та якщо я паралельно знайду людину, неважливо, холостяка або вдівця, який буде відповідальним і зрілим чоловіком, то чому б не вийти за нього заміж», - пояснює свою позицію домовласниця.

А ще відважна індонезійка сподівається, що її потенційний партнер буде людиною релігійною, він стане прекрасним чоловіком та хорошим батьком для її дітей.

Цікаво, як сприйняла вчинок Лі індонезійська громадськість, серед якої переважна більшість – мусульмани? Пропозиція одружитися звучить сміливо та навіть трохи з викликом, особливо в ісламському світі з його специфічним місцем жінки в суспільстві.

Так, дискримінація і порушення прав жінок в Індонезії спостерігається на кожному кроці. Приміром, щоб стати співробітницею місцевої міліції, дівчині доводиться пройти неприємну і принизливу перевірку на цнотливість. І попри те, що місцева поліція заперечує використання схожих методів при прийомі на роботу, навіть на сайті органів можна знайти інформацію про те, що на роботу приймаються тільки ті дівчата, які не підпускали до себе чоловіків.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/03/10/wifesale/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.