Оператори розповіли, скільки коштуватиме 3G для українців Автор: lesya · Опубліковано: 10.03.2015 18:58 · Розділ: Мобільний зв’язок

Покриття територій нашої країни Інтернет-мережею поки що залишає бажати кращого. В еру, коли практично кожен телефон дозволяє користуватися перевагами Мережі, 3G-інтернетом вкриті лише невеликі частини територій нашої держави. Втім, в недалекому майбутньому ситуація повинна змінитися, адже оператори мобільного зв’язку та популярні на нашому ринку Інтернет-провайдери взялися за вирішення цього питання. Тож цілком ймовірно, що вже в недалекому майбутньому навіть мешканці віддалених українських сіл матимуть доступ до високошвидкісного Інтернету.

Втім, не варто тішитися передчасно: подейкують, ніби послуги операторів 3G коштуватимуть дорого. Принаймні зразу, як тільки мережі запустять у використання.

Поки що оператори офіційно не повідомили, скільки ж коштуватиме доступ до 3G для абонентів. Однак цінові припущення експертів трохи висвітлюють дане питання.

Приміром, президент Київстару Петро Чернишов, бесідуючи з журналістами, натякнув на сусідні Молдавію та Польщу – там за 3G абоненти платять до шести доларів за місяць безлімітного Інтернету. Скоріше за все, така ціна буде адекватною і для українського ринку, каже Чернишов.

«І якби у нас ARPU коштував $ 6, як у сусідів, я був би щасливий», - каже глава компанії. Водночас він закликає не радіти передчасно: сума в шість доларів – це середній показник по сусідніх країнах. В реальності ж ті, хто користується безлімітним 3G-Інтернетом, сплачують за послуги мобільних операторів в декілька разів більше.

Експерти кажуть, що є висока ймовірність встановлення аналогічних цін і в нас на Україні. Однак для цього потрібно трохи більше часу. А поки що ціни, пропоновані операторами, - не що інше, як справжнісіньке здирство. Так, першим абонентам, які захочуть скористатися безлімітним 3G-Інтернетом, доведеться заплатити суму в дев’ятсот сорок дев’ять гривень – такі тарифи запропонувала абонентам в минулому місяці компанія ТриМоб – дочірнє підприємство Укртелекому, яке не зовсім чесним шляхом завоювало собі право на отримання ліцензії 3G.

До речі, в останні роки, вважають експерти, державна політика будувалася так, щоб враховувати інтереси тільки одного з операторів – Укртелекому, колись державної структури, яка стала приватною. Власне, саме через таку невірну політику єдиним монопольним володарем ліцензії на встановлення мереж 3G, і є компанія ТриМоб, яка за дев’ять років свого існування так і не змогла зацікавити споживача. Тепер же ліцензію прагнуть отримати й усі інші мобільні оператори, представлені на українському мобільному ринку – МТС, Київстар та Лайф.

Джерело: http://svodka.net/index.php?option=com_content&view=article&id=103713:skolko-budet-stoit-3g-dlya-ukr

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.