Американець виставив на аукціон макбук з примарами Автор: lesya · Опубліковано: 10.03.2015 16:33 · Розділ: Події у світі

Примара живе в гаджеті (фото з сайту ru.tsn.ua)
Примара живе в гаджеті (фото з сайту ru.tsn.ua)

Нещодавно на інтернет-аукціоні eBay було виставлено незвичний лот. Американець з аукціонним ніком Wfatzinger пропонує інтернет-покупцям макбук 2007 року випуску, в якому мешкає привид. Власник лота запевняє, що неупокоєний дух приязний і спілкується зі світом людей за допомогою записок. Американець за професією художник, для роботи йому потрібно було зробити декілька ескізів надмогильних каменів, тому він відправився на місцеве кладовище, прихопивши з собою електронного помічника.

Наступного ранку чоловік виявив, що макбука немає і пішов знову на цвинтар, щоб повернути згубу. Мабуть, саме тієї ночі привид і вподобав собі гаджет. Художника спантеличило те, що вся музика в його компі стала моторошною, а на моніторі появилися страшні заставки. Американець остаточно переконався, що поряд з ним мешкають потойбічні сили, коли одної ночі побачив літаючий макбук. Згодом чоловік навіть заприятелював з привидом і той написав свою сумну історію, яка не дає йому упокоїтись. Ще в 1920 році він був несправедливо звинувачений у вбивстві власної дружини і страчений на електричному стільці, а його покривджена душа і досі шукає справедливості.

Wfatzinger продає макбук і примарного квартиранта оптом, просячи за лот 182 долари.
Треба зазначити, що на інтернет-аукціоні eBay часто трапляються дивні, чи навіть курйозні лоти. Наприклад, австралієць, досягнувши 44 років вирішив почати життя заново і виставив на аукціон в інтернеті всі свої здобутки, включаючи друзів, роботу та будинок, вартість якого становить 420 тисяч доларів. Таке доленосне рішення чоловік прийняв, переживши сімейну драму – розлучення з дружиною. На диво, лот користувався небувалою популярністю і вже через декілька днів за нього продавцю пропонували 2 мільйони 200 тисяч доларів.

Фінн виставив на інтернет-торги власну дружину. В описі лота зазначив, що вона нестерпна, сварлива, гнівлива, її неможливо переговорити чи обдурити. В числі недоліків чоловік вказує, що їжа в неї постійно підгорає, проте зазначає, що макаронну запіканку у вона готує досить здорово. В плюсах вказано, що її жіночі принади «класні». Вартість лота - 5 євро. Покупцям пропонується скидка в тому разі, якщо лот заберуть негайно і прямо з дому. Невідомо, що саме вразило інтернет-покупців, та за кілька годин початкова ціна підскочила до 100 тисяч. На цій приємній цифрі торги припинила адміністрація аукціону, побачивши в них незаконну торгівлю людьми.

Як бачимо, інтернет-торги проходять вельми жваво. На аукціон виставляють чоловіків, дружин, матерів, власні імена, совість і душі. Є товар на будь-який смак. Головне, щоб ціна була прийнятною.


Інші новини розділу