Найгучніші "голі" пограбування в історії Автор: lesya · Опубліковано: 10.03.2015 14:18 · Розділ: Кримінал

В американському місті Коачелла(штат Каліфорнія) стався незвичайний злочин. Зловмисник поцупив з автомобіля одяг, дрібні гроші та миючі засоби. У самій крадіжці нічого дивного немає, але незвичним видається сам злодій, а точніше, його «прикид». Прихована камера відеоспостереження зафіксувало зловмисника, на якому крім двох ліфчиків та кокетливої спіднички нічого не було. Примітно, що другий ліфчик дивак використав в якості головного убору. На відзнятому відео зафіксований момент, коли злочинець мало не попався на очі поліцейському патрулю, котрий проїжджав повз грабіжника, та він встиг заховатися в автомобілі.

Дочка власника пограбованого автомобіля Відал Коронел висловила сподівання у швидкому затриманні дивного злодія та заявила, що ця людина явно не при собі, про що свідчить його поведінка, зазнята камерою. Чоловік з вкраденими речами налякав дрімаючого на осонні кота, почав нюхати ліфчик, що був на голові, потім повільно пішов у невідомому напрямку.

Схожий випадок зафіксований у австралійському Ньюкаслі. Пізнього лютневого вечора невідомий,на якому не було жодного одягу, окрім стрінгів, зайшов чорним ходом до порожньої крамниці вживаних речей і став перебирати речі в одному з ящиків. Підібравши костюм до смаку, непроханий відвідувач зразу ж його й одягнув. З крамниці він виходив уже супергероєм. Потім ще біля сорока хвилин новоспечений Бетмен в масці та плащі неспішно походжав перед вітриною пограбованої ним крамниці, не підозрюючи, що мимоволі став «зіркою екрану»: його проникнення до крамниці та дефіле в краденому костюмі знімали камери спостереження.

Власниця крамнички Мішель Роу не помітила б пропажі, та, переглядаючи записи камери спостереження, вгледіла напасника і повідомила про прикрий випадок в поліцію. Правоохоронці відреагували миттєво: незабаром зловмисник був затриманий. Як виявилося, це був 35-річний сусід, що мешкав поруч з крамницею. Інцидент не набув широкого розголосу, правопорушника взяли під варту і відправили до суду. А про те, скільки він отримав за своє Бетмен-шоу, історія замовчує.

Ще один голий викрадач був затриманий у Філадельфії (Пенсільванія). Знову ж таки, в лютому(очевидно наближення весни особливим чином впливає на дрібних злодюжок) 32-річний молодик роздягнувся на автостоянці і в чому мати народила зайшов у магазин Walmart для того, щоб вкрасти пару шкарпеток. Чоловік не встиг покинути приміщення, бо біля виходу його вже чекала поліція. Вердон Ламонт Тейлор (а саме так звали горе-крадія) вчинив опір при затриманні і плюнув у поліцейського.

Такі дивні випадки наштовхують на думку, що в світі діє організована банда голих злодіїв. Стережіться!


Інші новини розділу