У США обговорюють портрет Клінтона з тінню Левінські Автор: lesya · Опубліковано: 05.03.2015 07:50 · Розділ: Події у світі

Американська громадськість гаряче обговорює портрет колишнього президента Білла Клінтона, виготовлена на замовлення Національної портретної галереї у Вашингтоні. Суспільний резонанс викликала тінь, яку помітили на портреті. Як каже автор роботи, це тінь секретарки президента Моніки Левінські.

Так, американський художник Нельсон Шенкс, який і працював над створенням портрета Клінтона, зізнався, що увіковічнив на портреті тінь Моніки.

Працюючи над створенням портрета, зізнається автор, він ніяк не міг позбутися нав’язливої думки про сексуальний скандал, що сколихнув тоді американську і світову громадськість, поставивши на вуха увесь Білий дім.

Нагадаємо, що колишня редакторка Білого дому Моніка Левінські прославився тим, що вона вступила в сексуальний контакт з тодішнім президентом США Біллом Клінтоном.

І ось художник настільки перейнявся тим, що сталося, що вирішив кинути тінь на портрет президента, як Моніка кинула тінь на його репутацію. Насправді на лівій частині полотна видно тінь від манекену, одягненого в блакитну сукню. Цей манекен Шенкс клав кожного разу, коли працював над портретом, але прибирав його, коли йому позував сам президент.

«Ця деталь є метафорою тієї тіні, яка впала на президента і на його посаду», - розповів художник.

Шенкс також зізнався, що під час роботи над портретом йому було дуже важко зловити індивідуальність в портреті Клінтона, якого він вирішив зобразити без обручки.

«Реальність в тому, що він, напевно, найвідоміший брехун в історії», - каже художник. Позуючи художнику, Клінтон неабияк нервував, і ще він був дуже скутий.

На сьогоднішній день портрет колишнього президента, який з ганьбою покинув свій пост, в Національній портретній галереї не виставляється. Однак до цих пір він зберігається в її фондах.

До речі, скандально знаменита Моніка Левінські, про яку громадськість вже трохи призабула, знову привернула всезагальну увагу, написавши статтю для журналу Vanity Fair. Стаття вийшла у світ під заголовком «Ганьба і виживання», і написала її Моніка від першої особи. У статті колишня редакторка розповіла, як воно жити з печаттю ганьби, а також поділилася досвідом, як боротися із суспільною зневагою.

Що ж стосується дружини президента-зрадника Хіларі Клінтон, то вона в минулому році сміливо заявила, що її більше не хвилює скандал з Левінські, як і питання провини її чоловіка. Хіларі побажала Моніці успіху.


Інші новини розділу