Японці, рекламуючи нову послугу, розробили гармату для стріляння пельменями Автор: lesya · Опубліковано: 05.03.2015 13:55 · Розділ: Нові технології

На сьогоднішній день японці є лідерами у сфері новітніх технологій. Гаджети, цифрові та електронні новинки, андроїди – більшість революційних технологій створюють саме у Японії. Правда, поряд з істинно цінними для людства та науки винаходами, створюють тут і чимало безглуздих речей, як, наприклад, гармата для вистрілювання пельменями. У такій гарматі смачні ароматні пельмені з хрусткою скориснкою можна приготувати всього за дві секунди.

Винахід належить японській компанії NTT Docomo. Цими днями спеціалісти компанії запустили в Інтернет цікавий рекламний ролик, в якому показується, як можна приготувати смажені пельмені всього за дві секунди. Все, що для цього знадобиться, це спеціальна гармата, випущена компанією.

Відзначмо, що ролик носить виключно рекламні цілі, однак для його створення навіть було виготовлено справжню гармату. Її сконструйовано таким чином, що приготування пельменів стає дуже простим і швидким процесом.

Пельмені готуються всього дві секунди (фото взято з сайту http://hi-news.ru/entertainment/video-dnya-yaponcy-postroili-pushku-kotoraya-strelyaet-pelmenyami.html)
Пельмені готуються всього дві секунди (фото взято з сайту http://hi-news.ru/entertainment/video-dnya-yaponcy-postroili-pushku-kotoraya-strelyaet-pelmenyami.html)

Спершу гармату слід правильно зарядити, напхавши у відповідні отвори фарш та цибулю, засипавши, куди треба, спеції та помістивши тісто на спеціальний круг.

Фарш і цибуля рухаються по двох дулах гармати. В основній трубі вони змішують, далі потрапляють в хмару спецій та зелені, а тоді вистрілюють в натягнуте коло з тіста. Готовий пельмень потрапляє під вплив дуже потужного струменя вогню, в результаті чого утворюється рум’яна хрустка скоринка.

Однак компанія рекламує зовсім не пельмені, а… Інтернет. Так, NTT Docomo вже давно відома своїми незвичайними рекламними роликами. Однак не вони головна заслуга компанії, а винайдений 4G-інтернет з неймовірною швидкістю, що, власне, й рекламується у відео.

Заявлена швидкість Інтернету – двісті двадцять п’ять мегабіт за секунду – швидкість, на сьогоднішній день дуже висока для цього виду Інтернет-зв'язку. Власне, своїм рекламним роликом на цю швидкість компанія і натякнула.

І поки ролик назбирує все більше переглядів на YouTube, представники компанії кажуть, що заявлена швидкість - не межа, і вже в недалекому майбутньому компанія планує домогтися стабільної швидкості в розмірі трьохсот мегабіт на секунду.

Фантазію японців можете оцінити самі:


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.