В Данії школярам на уроках показуватимуть порнографію Автор: lesya · Опубліковано: 04.03.2015 15:22 · Розділ: Освіта

Досить цікавий та явно сумнівний урок можуть запропонувати школярам в Данії: професор одного з місцевих університетів запропонував впровадити в шкільну програму уроки порнографії. Тож цілком ймовірно, що в недалекому майбутньому датським школярам на уроках статевого виховання доведеться переглядати порно.

З такою неоднозначною пропозицією виступив днями професор сексології Крістіан Граугаард з Ольборгського університету. Він вважає, що на уроках сексології доцільно показувати старшокласникам порнографію, щоб вони навчилися розуміти, що сцени з кіно для дорослих відрізняються від сексу в реальному житті.

«Замість того, щоб проводити нудні уроки статевого виховання, я пропоную навчити підлітків ставитися до порнографії критично», - каже професор. І навіть попри те, що пропозиція професора виглядає украй дивною, є в ній, треба визнати, і якась частка тверезого та раціонального світосприйняття.

В Данії школярам показуватимуть порно (фото з www.youtube.com)
В Данії школярам показуватимуть порно (фото з www.youtube.com)


Справа в тому, що, як каже статистика, у скандинавських країнах з порнографією знайомі до дев’яносто дев’яти відсотків юнаків і до вісімдесяти шести відсотків дівчат. І професор вирішив, що не варто ховати голови в пісок, як страуси, завиваючи очевидні речі в папірці, а краще одразу розтлумачити підліткам, що їхнє особисте життя, скоріше за все, відрізнятиметься від того, що вони побачать на екрані, адже, за словами професора, спроби молодих людей копіювати сцени з порнофільмів часто закінчуються «зламаними шиями і розчаруваннями».

Відзначимо, що Данія стала однією з перших країн, у якій відмінили покарання за перегляд та розповсюдження порнографії. Заборону на порнографію скасували ще в 1967 році. А сьогодні порнофільми – це звичне явище для мешканців країни. Згідно з даними опитування, проведеного наприкінці минулого року, три чверті чоловічої частини населення Данії регулярно дивляться порнографічні фільми. Серед жінок цей показник значно нижчий – лише третина представниць прекрасної статі у Данії полюбляють фільми для дорослих.

Однак Данія стала не першою країною, в якій робилися спроби ввести порнографію в шкільну програму. Свого часу схожі ідеї висували освітяни Великобританії та Швеції. А у Великобританії недавно навіть робилися спроби ввести статеве виховання в початковій школі. Щоправда, поки що все це не заходить далі обговорень, і школярам таки не випадає на уроках дивитися порнографію.

Джерело: http://www.vesti.ru/doc.html?id=2397183&cid=520

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.