У мешканця США поцупили дім Автор: lesya · Опубліковано: 04.03.2015 13:26 · Розділ: Події у світі

На заході США, в штаті Орегон невідомі злочинці поцупили дерев'яний «теремок», площа якого досягає 365 квадратів. Власник помешкання виявив пропажу не відразу, оскільки постійно перебуває в іншому місці. Таким чином, зловмисники мали достатньо часу для обдумування та втілення в життя своєї злочинної ідеї. Одразу після виявлення пропажі будинку чоловік звернувся до поліції, яка розпочала активний пошук вкраденого майна.

Розгублені поліцейські спочатку не знали, як розпочати слідство з приводу такої незвичайної крадіжки, та згодом все ж розробили стратегію пошуку. Вони визначили основну версію способу крадіжки, а згодом склали список підозрюваних, які мали можливість здійснити цей злочин з технічної точки зору. На думку поліцейських, злочинці скористались домкратами, щоб підняти споруду, а потім краном перемістили її на платформу і вивезли. Зрештою, будинок знайшовся після дводенних пошуків за 20 кілометрів від садиби власника. Поліція вже має декілька підозрюваних, та остаточну крапку у розслідуванні цього інциденту ставити поки рано.

Та крадіжка будинку – не єдиний курйозний випадок в американській злочинній практиці. Предметом зазіхань крадіїв Детройту у штаті Мічиган став міст.

На початку грудня 2014 року в місцевому поліцейському відділку пролунав дзвінок. Схвильований чоловік повідомив, що у нього з приміської ділянки, що у районі Фармінгтон-Хіллс пропав міст, зроблений з дерева та заліза, вагою в 2,5 тонни. Потерпілий Robert Cortis розповідав місцевим журналістам, що ділянка, яка є у його власності, не призначена для житла. Власник банкетної компанії планував там створити райський куточок для фото сесій молодят, а вкрадений міст робив картину прекрасною і довершеною. Підприємець не жадає кари для своїх кривдників. «Слідство триватиме до тих пір, поки не повернеться вкрадений міст на місце», - заявляє потерпілий.

Схожа історія відбулася декілька років тому в Пенсильванії. Предметом злочинних дій став чималенький металевий міст, що знаходився в лісосмузі на приватній території.

Металева конструкція завдовжки 15 метрів і шириною – 6м важила немало, отже, її викрадення було не під силу самотньому злодюжці. Та й без спеціальних інструментів, зокрема, газового різака тут не обійшлося. Очевидно, що тут діяла злочинна група. На цій оборудці зловмисники нагріли руки на 100 тисяч доларів.

Слід зазначити, що металеві мости цуплять по всьому світу. «Чорні піонери» намагаються здати в металобрухт все, що можна прибрати до рук – від каналізаційних люків до електропроводів. Хоча іноді знаходяться оригінали, для яких крадіжка – не спосіб заробітку, а вид мистецтва.


Інші новини розділу