Канадькі студенти створили крем для видалення татуювань Автор: lesya · Опубліковано: 03.03.2015 23:35 · Розділ: Краса і здоров'я

Мода на татуювання ось уже кілька десятків років зберігає свої позиції. Круті хлопці та суперські дівчата, щоб підкреслити свою індивідуальність, частенько вдаються до послуг тату-майстрів. Часто не замислюючись над наслідками: можливо, через кілька років погляди на життя кардинально зміняться, а тату – воно ж залишиться…

Втім, сучасні технології дозволяють позбутися надокучливого татуювання, при чому майже повністю і майже без шрамів. Але цей процес є доволі болісним, недешевим і потребує допомоги фахівця.

Однак канадські студенти заявили, що винайшли крем, який дозволить абсолютно безболісно виводити татуювання в домашніх умовах. Канадський аспірант каже, що його засіб може використовувати будь-хто, в домашніх умовах і не хвилюючись з приводу дискомфорту чи болючих і неприємних відчуттів.

Ось такі можуть бути наслідки виведення тату
Ось такі можуть бути наслідки виведення тату

Щоб видалити обридле татуювання, достатньо буде просто втирати в шкіру з нанесеним малюнком спеціальний крем. Він має певні переваги у порівнянні з поширеним сьогодні методом видалення тату за допомогою лазера.

Автор винаходу – двадцятисемирічний Алек Фалькенхам. Хлопець каже, що винайдений ним продукт має стати революційним. «Після видалення татуювань лазером на тілі залишаються опіки і шрами, але ми винайшли метод, який не чинитиме великого впливу на шкіру. Загалом ми вважаємо, що використання нашого крему взагалі не буде призводити ні до яких запалень», - пояснює Алек.

Щоб зрозуміти дію крему, слід вдатися до суті самих татуювань. Так, малюнок на шкірі є таким стійким тому, що білі кров'яні тільця, які ще називають макрофагами, під час нанесення тату захоплюють фарбувальний пігмент. Самі ж вони надовго залишаються зафіксованими у внутрішніх шарах шкіри. Це і додає стійкості малюнку.

До складу розробленого канадцями крему входить спеціальна речовина, яка змушує інші макрофаги «захоплювати» своїх зафарбованих побратимів, забирати їх собою і виводити з організму, використовуючи для цього лімфодренажну систему людського тіла. Чим менше забарвлених клітин стає в шкірі, тим світлішим стає татуювання.

Експети, оцінюючи винахід канадських студентів, кажуть, що такий спосіб обіцяє бути набагато дешевшим і безпечнішим, ніж виведення татуювань за допомогою лазера.

Так, для обробки ділянки шкіри з татуюванням завбільшки десять на десять сантиметрів знадобиться крему на суму в чотири з половиною долари.

На даний час крем проходить клінічні випробування і у випадку, якщо вони будуть успішними, продукт планують запустити у масове виробництво якнайскоріше.

Джерело: http://www.topnews.ru/news_id_75564.html

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.