Онлайн-коханець вимантив у американки півтора мільйона доларів Автор: lesya · Опубліковано: 03.03.2015 21:32 · Розділ: Суспільство

Кохання робить з людьми чудеса: у них виростають крила, відкривається нове дихання, життя виграє найяскравішими барвами, а кожен день приносить море радості та позитивних емоцій. Правда, це якщо кохання взаємне. В іншому ж випадку все відбувається з точністю до навпаки: для багатьох нерозділене почуття може стати найбільшою трагедією у житті.

Тим не менше, в усіх випадках палко закохані люди здатні ідеалізувати об’єкт своїх почуттів. І часом навіть відвертої загрози чи ошуканства з боку свого партнера вони не помічають.

Жертвою надмірних почуттів та власної довірливості стала одна американка, яка подарувала своєму бойфренду майже півтора мільйона доларів.

Найцікавіше те, що свого коханого Сара і в очі не бачила – їхнє знайомство відбувалося в онлайні. За останні півтора року жінка перерахувала своєму онлайн-коханцю суму в 1,4 мільйона доларів.

Хитрий пройдисвіт проживає в Африці. Очевидно, у нього неабиякий ораторський хтст, раз він зумів переконати сорокашестирічну американку розпрощатися з чималою сумою грошей, віддавши їх людині, якої ніколи і в вічі не бачила.

Щоправда, для цього аферистові довелося трішки посипати зізнаннями у вічному коханні, а також пообіцяти жінці переїхати в США та одружитися з нею.

Героїня цієї кумедної і водночас сумної історії – сорокашестирічна Сара, двічі розлучена американка, яку запросили в одну з передач телевізійного ток-шоу Dr. Phill. Жінка зізналася, що продовжує вірити обіцянкам чоловіка, якого знає під ім'ям Кріс Олсен (Chris Olsen). За словами Сари, вона на дев’яносто п’ять відсотків упевнена в тому, що Кріс її кохає.

З моменту знайомства з Сарою Кріс живе в Африці (чи то в Республіці Бенін, чи то в Нігерії). За походженням він італієць, але насправді є громадянином США. Правда, повернутися додому в чоловіка аж ніяк не виходить - йому регулярно стають на заваді обставини непереборної сили: втрата кредитної карти, несправедливі звинувачення з боку місцевих правоохоронців тощо. Попри те, що Кріс і Сара ніколи не зустрічалися, вони регулярно листуються та розмовляють по телефону.

Щоб допомогти Олсену, онлайн-наречена віддала йому всі свої заощадження. Коли вони закінчилися, вона ще й продала нерухомість вартістю в п’ятсот тисяч доларів.

Родичі Сари, ясна річ, намагалися відкрити жінці очі, вказуючи на меркантильну суть їхніх взаємин. Але вперта Сара переконана, що врешті-решт зустріла справжнє кохання. І ось родина звернулася за допомогою в шоу Dr. Phil, яке допомагає героям «спуститися з небес на землю» і вибудувати реалістичні життєві стратегії.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/03/02/nicelover/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.