Американець серйозно постраждав від вибуху смартфона у кишені Автор: lesya · Опубліковано: 03.03.2015 18:51 · Розділ: Мобільний зв’язок

Про небезпеку мобільних пристроїв у вченому світі суперечки точаться досить давно. Хтось каже, що випромінювання мобільних телефонів викликає рак, хтось перечить цьому, але деякі факти, як не крути, вказують на те, що й справді існуючі мобільні технології можуть становити серйозну загрозу нашому здоров’ю і навіть життю.

Приміром, кількома днями раніше мешканець штату Нью-Джерсі отримав сильне поранення, завдав якого йому його ж власний iPhone, несподівано вибухнувши в кишені джинсів американця. Інцидент стався ще чотирнадцятого лютого, однак засоби масової інформації звернули на нього увагу тільки зараз.

За словами журналістів, Ерік Джонсон носив свій iPhone 5C у кишені джинсів. Та коли чоловік зібрався дістати з цієї ж кишені ключі, то почув голосний різкий звук, а потім з джинсів повалив дим. Далі спалахнуло полум’я, яке охопило ногу Джонсона.

«Я буквально застрибав на місці, намагаючись дістати телефон з кишені. Але я не зміг цього зробити, оскільки девайс сильно розплавився. Мені довелося розірвати штани. Я скинув їх і пожбурив убік», - ділиться деталями інциденту Джонсон. Свідки події розповіли, що одразу ж почули запах підсмаженої - чи то пак, обгорілої – плоті.

Джонсону довелося звернутися за допомогою медиків. Вони зафіксували у нього опіки другого та третього ступенів, тож чоловікові десять днів довелося пробути в лікарні. Тепер Джонсон вже виписався, однак візити до лікаря йому все ще потрібні.

Представники компанії Apple дали обіцянку провести розслідування з метою з’ясувати, що стало причиною вибуху смартфона. Джонсон повідомив, що увесь час використовував оригінальний зарядний кабель, однак чоловік не уточнив, чи в пристрої було встановлено оригінальний акумулятор. На даний час Джонсон розглядає можливість подачі позову на компанію Apple.

Перед цим смартфон обпік ногу іншій дівчині (фото з сайту tech.obozrevatel.com)
Перед цим смартфон обпік ногу іншій дівчині (фото з сайту tech.obozrevatel.com)

У даному контексті відзначимо, що смартфони та інші мобільні пристрої частенько загораються та вибухають, що стає причиною пожеж чи серйозних травм їхніх власників. Приміром, минулого року мешканка міста Ленгхорн, розташованого в Пенсільванії, мало не загинула від вибуху батареї свого ж ноутбука. А три роки тому, в грудні 2012-го, один британський підліток отримав серйозні опіки, коли в його ліжку вибухнув смартфон BlackBerry Curve 9320.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.