Троє британців десять днів провели в ролі вагітних Автор: lesya · Опубліковано: 26.02.2015 11:23 · Розділ: Життя

З нагоди Дня матері троє мешканців Великобританії зважилися стати учасниками дивного експерименту: вони на власній шкурі вирішили відчути, як ото воно носити дитину під серцем. Звісно, завагітніти в силу фізіологічних можливостей вони просто не могли, але ось відчути на собі тягар живота на останніх місяцях вагітності їм вдалося. Відчуття не з найкращих, зізнаються відважні експериментатори. І це при тому, що їм не довелося страждати від цілої низки гормональних змін, які переслідують жінок під час вагітності.

В рамках експерименту троє чоловіків протягом десяти днів погодилися носити «вагітний» костюм вагою в п’ятнадцять кілограмів.

Учасниками експерименту стало троє одружених британців у зрілому віці - всім їм за сорок. У двох із них уже є діти. Це Steve Hanson, Jonny Biggins і Jason Bramley. Щоб зрозуміти те, що відчувають їхні дружини, готуючись стати матерями, вони надягли на себе спеціальні п’ятнадцятикілограмові костюми, виготовлені у вигляді круглого живота - як у вагітних - та грудей. Кожен з чоловіків протягом десяти днів експерименту вів блог, в якому записував свої щоденні враження.

І навіть попри те, що випробувати на собі всього спектру відчуттів, пов'язаних з гормональними змінами в організмі жінок під час вагітності, набряклими ногами і характерною для багатьох нудотою, чоловікам не вдалося, навіть просте носіння костюмів неабияк попсувало їм життя.

Вагітність принесла чоловікам чимало незручностей (фото з сайту www.dailymail.co.uk)
Вагітність принесла чоловікам чимало незручностей (фото з сайту www.dailymail.co.uk)

Наявність «живота» змусила чоловіків спати виключно на спині. В результаті на ранок поганий настрій їм був забезпечений. Як і болі в попереку.

Джонні дратувався через кожну дрібницю, на які раніше не звертав ані найменшої уваги. Приміром, він неабияк лютував через розпаровані шкарпетки. За словами Джонні, він ладен був розламати шафу, аби знайти пару до шкарпетки.

У Стіва також були перепади настрою. Ні з того ні з сього йому хотілося просто сісти і розпустити нюні.

Після завершення експерименту всі троє чоловіків одностайно зізналися, що вагітним і справді бути дуже складно. Особливо, якщо провести в такому стані всі дев’ять місяців.

Чоловіки зізналися в коханні своїм дружинам, пообіцявши бути більш терпимими і дбайливішими у ставленні до них та їхніх дітей.

Джерело: http://fatal-news.com/troe-muzhchin-proveli-10-dnej-v-roli-beremennyx/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.