Вчені довели, що жінки, які народжують з чоловіками, відчувають біль набагато інтенсивніший Автор: lesya · Опубліковано: 26.02.2015 09:38 · Розділ: Медицина

У нашому суспільстві ще не так, але на заході партнерські пологи стали вже дуже популярними. І багато майбутніх матусь навіть не уявляють, як це воно, народжувати без свого коханого.

Однак медики кажуть, що мода на пологи з чоловіком може вилізти жінці боком. Принаймні, такого висновку дійшли вчені з Університетського коледжу Лондона. Ними було встановлено, що жінки, які народжують разом із партнерами, відчувають набагато інтенсивніший біль, ніж дами, котрі народжують самостійно.

В результаті проведеного недавно дослідження виявилося, що для жінок набагато краще народжувати самостійно, без присутності чоловіка чи майбутнього батька дитини. Британськими вченими після проведення експерименту з використанням лазерного променя було встановлено, що присутність чоловіка на партнерських пологах тільки посилює біль при переймах.

Партнерські пологи можуть зашкодити жінці (фотографію взято з сайту berena.ru)
Партнерські пологи можуть зашкодити жінці (фотографію взято з сайту berena.ru)

Сама суть партнерських пологів полягає якраз у зниженні больових відчуттів жінок, що народжують. Однак британські дослідники довели, що все відбувається з точністю до навпаки: присутність чоловіка не те що не полегшує, а посилює біль від пологових переймів.

В дослідженні учених взяло участь тридцять дев’ять жінок. Автори експерименту вколювали їх лазерним променем в палець, після чого вимірювали рівень болю. При чому проводився експеримент двічі – в присутності чоловіків та на самоті з експериментаторами. Паралельно вчені стежили за електричною активністю мозку піддослідних.

Провівши обидва етапи експерименту, вчені попрохали жінок оцінити рівень болю за одинадцятибальною шкалою.

Далі вчені підбили отримані результати. І виявилося, що в усіх без винятку випадках в присутності чоловіка або бойфренда жінки відчували біль сильніше, ніж без чоловіків.

Однак в результаті попередніх досліджень було з’ясовано, що жінки не користуються знеболюючими після пологів так інтенсивно, як зазвичай, якщо їхні партнери в момент появи дитини на світ знаходилися поруч.

З результатів останнього дослідження випливає, що, як-не-як, чоловікам – чоловіче, а жінкам – жіноче. І народжувати жінка таки повинна самостійно, без присутності чоловіка, який, до речі, як свідчить статистика, ще й в істерику впасти може. Чи втратити свідомість від побаченого…

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Medicine/uchenye_dokazali_chto_rozat_s_muzem_bolnee.html

Інші новини розділу