Вчені створили шоколад для боротьби зі зморшками Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2015 22:17 · Розділ: Краса і здоров'я

Медики та вчені вже давно говорять, що шоколад несе неабияку користь для нашого організму. Звісно, зловживати ним не слід, адже можна назавжди розпрощатися зі стрункою фігурою, але з’їсти шматочок-другий чорного шоколаду для підняття настрою – сам Господь велів.

Тим більше, якщо мова йде про шоколад, винайдений недавно дослідниками університету в Кембриджі. Недавно вони відкрили фірму, яка займатиметься виробництвом особливого шоколаду, що запобігатиме утворенню зморшок та провисанню шкіри. Це стане можливим завдяки тому, що шоколад збільшуватиме концентрацію антиоксидантів в організмі, підвищуючи водночас інтенсивність кровообігу. Про створену недавно новинку розповідається на сторінках видання The Telegraph.

Компанія отримала назву Lycotec. Співробітники компанії стверджують, що одна плитка шоколаду Esthechoc вагою в сім з половиною грамів містить таку ж кількість антиоксиданту астаксантину,що й шмат філе лосося. Крім того, поліфенолів какао тут міститиметься навіть більше, ніж в стограмовій плитці звичайного чорного шоколаду.

Шоколад вже випробували на практиці. Піддослідні протягом місяця вживали шоколад щодня, після чого у них помітили приплив крові до шкіри обличчя.

Для виготовлення шоколаду використовувалися ті ж самі антиоксиданти, що зберігають золотистий колір шкіри у акваріумних рибок та рожевий у фламінго. Після завершення клінічних випробувань шоколаду біомаркери шкіри у піддослідних у віці п’ятдесяти-шістдесяти років виявилися на рівні двадцяти-тридцятирічних. Таким чином, фізіологія шкіри значно покращилася, каже Іван Петя, колишній співробітник Кембриджського університету та засновник компанії Lycotec.

Втім, поки що навряд чи шоколад Esthechoc надійде у масовий продаж. Та й якою буде його вартість, не повідомляється, принаймні до моменту офіційної презентації продукту на конференції Global Food Innovation Summit, яка має відбутися в Лондоні вже в наступному місяці

Значна кількість учених поставилися до проекту дуже скептично. Як вони кажуть, щоб перевірити амбітні заяви Lycotec, потрібно провести низку набагато серйозніших клінічних випробувань. Зрештою, за словами Навіда Саттара (Naveed Sattar) з Університету Глазго, деякі компоненти шоколаду і справді можуть сприяти окремим процесам, пов'язаним зі старінням. Але надмірне вживання шоколаду – це ще й надмірні калорії, що вже само по собі несе за собою ожиріння.

Тому загальний ефект від вживання нового продукту досить сумнівний, пояснює Саттар. А ще деякі дослідження твердять, що антиоксидант астаксантин набагато дієвіший при нанесенні на обличчя, аніж при вживанні його в їжу.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Science/uchenye_sozdali_shokolad_dlya_borby_s_morsjinami.html

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.