Російські чоловіки розповіли, якою має бути ідеальна коханка Автор: lesya · Опубліковано: 14.02.2015 19:15 · Розділ: Суспільство

Недавно співробітники одного російського агентства провели опитування, в якому намагалися з’ясувати, як російські чоловіки ставляться до шлюбу, сексу без кохання, сім’ї та інших важливих питань нашого буття.

Серед усього іншого, їх попрохали описати, якою має бути ідеальна коханка. Більшість чоловіків на перше місце висунули сексуальний зовнішній вигляд своїх обраниць. Саме сексуальність вважають основною необхідністю коханок шістдесят відсотків опитаних чоловіків. Люди у віці від сорока до п’ятдесяти чотирьох років, очевидно, більш реально оцінюючи свої можливості, на перше місце у коханок винесли просто привабливу зовнішність.

Головна якість ідеальної коханки - сексуальність
Головна якість ідеальної коханки - сексуальність

А ось такі якості, як порядність і дбайливість виявилися дуже вже непопулярними, принаймні серед російських чоловіків. За порядність як головну якість коханки проголосувало сім відсотків чоловіків, ще сім віддали свої голоси за дбайливість. Якщо жінка володіє здатністю співпереживати, то вона має шанси стати коханкою п’яти відсотків опитаних російських чоловіків. Прагнення до успіху, організованість та вміння заробити у своїх коханок цінять всього чотири відсотки чоловіків, а за хазяйновитість і взагалі проголосували лише три відсотка респондентів. Така якість, як вміння протистояти негараздам, до вподоби всього одному відсотку респондентів.


Більшість опитаних чоловіків вважає, що сексуальні взаємини до шлюбу є допустимими. За секс до весілля проголосували п’ятдесят чотири відсотки опитаних, а тридцять три виступили проти статевих взаємин, не підкріплених офіційною реєстрацією шлюбу.

А ось для четвертини російських чоловіків наявність коханки – це цілком нормальний факт. За можливість мати коханку проголосувало двадцять чотири відсотки чоловіків, тоді як шістдесят три відсотки мужчин упевнені, що так чинити недопустимо, і що взаємини на стороні – це погано.

При чому більшість опитаних росіян виступили проти сексу без кохання. Сорок дев’ять відсотків опитаних респондентів не вважають такі стосунки нормою. Разом з тим, займатися сексом без кохання можуть тридцять три відсотки опитаних чоловіків і жінок. Водночас серед чоловіків цей показник набагато вищий – сорок один відсоток опитаних чоловіків вважають допустимим заняття сексом без кохання.

Джерело: http://www.topnews.ru/topka_id_12205.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.