Чоловіків на острові Фіджі зобов'язали носити спідниці Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.08.2009 14:47 · Розділ: Життя

На одному з островів Фіджі представники чоловічої статі у недільні дні будуть проходжуватися вулицями в традиційному національному одязі, що нагадує довгу спідницю. Щоб не ображати Бога, по неділях чоловіків, які проживають на острові Буа, зобов'язали носити спідниці замість штанів.

За рішенням церковних методистів острова Буа, всі місцеві жителі чоловічої статі зобов'язані носити традиційний для цієї місцевості одяг - саронг. Тут ця подоба довгої спідниці називається сулу. Чоловіки повинні ходити в сулу кожної неділі, "щоб навчитися поважати значимість святого дня".

По неділях на острові також заборонили пересуватися на будь-яких моторизованих транспортних засобах та виконувати будь-яку домашню роботу, у тому числі розвішувати одяг для просушування. Займатися цими побутовими клопотами в святий день місцеві жителі зможуть тільки після офіційного дозволу старости, Джозефа Балейнасіга.

Крім того, пан Балейнасіга зазначив, що при крайній необхідності для хворих будуть зроблені винятки, що підтверджує продуманість заборони. На закінчення, староста Буа підкреслив, що порушники заборони каратимуться згідно з законом. Проте, з нововведеннями на острові згідні далеко не всі.

Джерело destinations.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.