Apple показала набір нових смайликів - з шістьма кольорами шкіри і гомосексуальними сім'ями Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2015 16:52 · Розділ: Мобільний зв’язок

Буквально кількома днями раніше компанія Apple представила користувачам другу бета-версію OS X 10.10.3 та iOS 8.3. Окрім цілої низки оновлень, в нових ОС компанія запропонувала цікаві нововведення в піктограмі "емоджі" (emoji), які даватимуть користувачам можливість вибрати один з шести «тонів шкіри». Щоб змінити колір шкіри, вистачить натиснути та утримувати іконку піктограми.

Ще оновлений набір піктограм міститиме додаткові іконки національних прапорів, одностатевих пар з дітьми та Apple Watch. І, нарешті, зображення iPhone замінять на iPhone 6.

Поки що нова версія смайликів доступна лише для розробників програмного забезпечення. Однак для користувачів навіть повідомлення про включення смайлів у бета-версію – це вже велика радість. Так, на появу "кольорових" смайлів вони очікували давно.

А наприкінці минулого року організація Unicode Consortium видала нові стандарти, що мають бути доступними для користувачів всіх існуючих мобільних систем.

Такі Інтернет-гіганти, як Apple, Google, Microsoft і IBM, цих стандартів, ясна річ, намагаються дотримуватися. А це означає, що смайлики можна буде отримати, навіть якщо ви власник пристрою на базі iOS, а вам відсилають повідомлення з пристрою, що працює на Android.

Трохи раніше один з пристроїв Apple - iPhone – познайомив двох людей, ысторыя яких отримала романтичне продовження. Тепер двох власників одного й того самого пристрою називають «мандариновими братами».

Нові смайли від Apple
Нові смайли від Apple


Ще в лютому минулого року в американця Метта вкрали iPhone. І з того часу чоловік отримував з нього чужі знімки, адже новий власник пристрою не догадався вимкнути сервіс, який автоматично завантажує фотографії в Мережу.

Спершу Метт подумав, що його акаунт зламали. Однак згодом він зрозумів, що сервіс завантажував фото з вкраденого смартфону. Новий власник пристрою мешкає у Китаї, але Метт невпевнений, що то саме він поцупив його пристрій рік тому. І ось Стопері вирішує поділитися фотографіями, надісланими з викраденого у нього смартфону.

У Метта зараз новий телефон, і він не мав ані найменшого наміру мститися теперішньому власнику. А просто вирішив передати йому у такий спосіб привіт. І ось цю історію переклали на китайську мову, і незабаром стала вірусною у китайському сервісі мікроблогів Weibo. Стопері почали писати користувачі з Китаю, адже їм ця історія здалася украй романтичною. Так, Стопері жартома сфотографувався, і також з мандаринами, відправивши цю фотографію в якості привіту своєму далекому китайському «братові».

Мандаринові брати
Мандаринові брати

Врешті-решт, китайські користувачі допомогли відшукати нового власника смартфону. Ним виявився мешканець міста Мейчжоу, який, зберігши інкогніто, запросив Метта в гості. Той не відмовився і сприйняв цю ідею з великим ентузіазмом.

Джерело: http://hitech.newsru.com/article/24feb2015/orange_bro

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.