У Шотландії з'явився готель для постраждалих від нещасного кохання Автор: lesya · Опубліковано: 24.02.2015 21:47 · Розділ: Життя

Для когось нещасне кохання – не більше, ніж ванільна маячня, а для когось – найбільша трагедія їхнього життя, з якою без сторонньої допомоги вони справитися не в силі. Власне, для останніх і відкрили особливий готель у Шотландії. Заклад ArdochHouse стане першим у світі готелем, в якому зможуть залікувати душевні рани постраждалі від нещасного кохання.

За словами власників закладу, гості готелю ArdochHouse отримають унікальну можливість розслабитися, відволіктися від повсякденних проблем та знайти нову ціль в житті.

Незвичайна пропозиція включає в себе п’ятиденний відпочинок, що запропонує постояльцям «подорож по власного внутрішнього світу з новими відкриттями і спогадами». Мета цієї «подорожі» - навчитися справлятися з втратою.

Серед таких краєвидів легко вилікуваттися від душевних ран (фото з сайту www.ardoch-scotland.com)
Серед таких краєвидів легко вилікуваттися від душевних ран (фото з сайту www.ardoch-scotland.com)

Пропозиція орієнтована на тих людей, які втратив кохану людину, або ж просто сумують з якої-небудь іншої причини. Це може бути розрив взаємин чи навіть якісь нереалізовані в житті плани.

Допомогу гостям, що пристануть на пропозицію, надаватимуть кваліфіковані консультанти і психологи.

Тож якщо вам розбили серце, не впадайте у відчай, а їдьте у Шотландію. Тут в мальовничому Національному парку «Лох Ломонд» і розташувався готель ArdochHousе, що зможе вам допомогти побороти неприємності. За словами організаторів проекту, одночасно терапію зможуть пройти два десятка осіб. Але ось заплатити за такий відпочинок доведеться немало – дві тисячі чотириста фунтів стерлінгів за п’ять днів перебування в готелі.

А ось у Сан-Франциско до проблеми розбитого в результаті нещасного кохання серця вирішили підійти по-іншому: тут постраждалим рекомендують вилікуватися за допомогою… тарганів.

Таку оригінальну пропозицію висунула адміністрація зоопарку в Сан-Франциско. Одиноким нещасним людям, яких нещодавно покинули їхні половинки, запропонували во ім’я колишнього кохання надати допомогу мадагаскарським тарганам та скорпіонам.

Акцію приурочили до Дня всіх закоханих, що традиційно відзначається чотирнадцятого лютого. «Ніщо не допоможе пережити нещасну любов так, як це зробить «усиновлення» гігантського милого таргана, особливо якщо ви назвете його ім'ям вашого колишнього», - говориться на офіційному сайті зоопарку.

Щоб стати свого роду спонсором скорпіона або таргана, слід внести пожертвування в сумі не менше двадцяти п’яти доларів.

Взамін благодійник отримає спеціальний іменний сертифікат. На додачу вам подарують плюшеву копію тварини, яку зможете назвати ім'ям свого колишнього бойфренда чи подруги.

«Якщо пощастить, то ваш щедрий дар очистить вашу карму, після чого вам ніколи більше не доведеться зіткнутися з тарганами у взаєминах», - зазначається в повідомленні.

За словами адміністрації зоопарку, всі гроші підуть на утримання тварин, а також на просвітницьку діяльність зоопарку.

Зауважимо, що свого роду шевство над тваринами – це досить поширена практика у багатьох зоопарках світу. Приміром, в зоопарку міста Сан-Франциско можна пожертвувати гроші на утримання носорогів, рожевих фламінго, лева, жирафа чи леопарда.

Джерело: http://alfanews.com.ua/news/275014

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.