Вчені кажуть, що інопланетяни можуть жити під землею Автор: lesya · Опубліковано: 24.02.2015 20:20 · Розділ: Наука

Прийнято думати, що прибульці чи інопланетяни живуть на інших планетах. Можливо, в інших галактиках чи й зовсім інших космічних вимірах. І ось уже роками вчені з усього світу зайняті пошуками інопланетних істот. Поки що безрезультатно – або якщо якісь результати є, то вони засекречені від більшості з нас, простих смертних.

Але ось недавно вчені з Єльського університету зробили сенсаційну заяву – вони провели дослідження, опираючись на результати якого твердять, що інопланетні істоти мешкають у нас під ногами – всередині нашої планети або, іншим словами, під землею.

І занурені вони під землю на якихось дев’ятнадцять кілометрів - крихітна відстань, однак під землею на цій глибині спостерігаються екстремально високі температура та тиск.

Так, замислившись над безрезультатністю пошуків життя в Космосі, вчені вирішили спрямувати їх в надра нашої планети – у них виникло припущення, ніби «інопланетні» організми можуть жити глибоко під землею.

Таке припущення вчені висунули після того, як в древніх породах арагоніту на узбережжі американського острова Лопез, що в штаті Вашингтон, виявили особливі ізотопи вуглецю. Згідно з однією з версій, ці мінерали могли утворитися під впливом якоїсь рідини, багатої метаном органічного походження.

І ось вчені припустили, що підземелля насправді є дуже сприятливим середовищем для існування. Справа в тому, що земна поверхня захищає організми від згубного впливу космічної радіації та надміру високих температур, що фіксуються на поверхні нашої планети. Втім, навіть високі "земні" - ніщо у порівнянні з середніми температурними показниками на глибині дев'ятнадцятти кілометрів, адже там температура наколишнього середовища може коливатися в межах 120-250 градусів за Цельсієм. Однак поки що «докопатися» до істин в прямому сенсі цього слова вченим так і не вдалося.

А трохи раніше група інших вчених – на цей раз з університету в Берклі - заявила про плани шукати позаземні цивілізації на відстані двадцяти семи світлових років від Землі. Якщо перевести заявлену величину в традиційні для більшості з нас одиниці вимірювання, то ця відстань складе сто дев’яносто трильйонів кілометрів.

На ті космічні об’єкти, де, за припущеннями учених, можна буде віднайти життя, відправлять спеціальне електронне послання. Його, щоправда, на даний час ще не сформулювали.

Що ж стосується підземних досліджень, то Єльські учені пообіцяли, що більше подробиць про їхнє існування людство дізнається вже найближчим часом.

Джерело: http://www.vesti.ru/doc.html?id=2346025

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.