Штучне запліднення не дає гарантії вашого батьківства Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.02.2015 23:22 · Розділ: Життя

В одному з університетів штату Юта стався скандальний випадок, в ході розслідування якого стало відомо, що співробітником відділення репродуктивної медицини клініки при цьому університеті регулярно замінялась сперма чоловіків пацієнток на свою власну.

Практично зовсім випадково вдалось з’ясувати, що працював ще два десятки років тому у лабораторії відділення репродуктивної медицини один чоловік, який підмінив щонайменше декілька контейнерів із замороженою спермою на пробірки із власним «біопродуктом».


Сперматозоїдна «диверсія» відкрилася майже випадково під кінець минулого року, коли батьки двадцятиоднорічної дівчини, запідозрили, що їх дочка не є їхньою біологічною дитиною, після чого вони вирішили провести генетичний аналіз.

У 1993 році це подружжя звернулося за послугами до медичної компанії, що працювала при університетській клініці штату Юта, де їй провели искусственное оплодотворение. Яйцеклітину жінки у лабораторії університету запліднили спермою її чоловіка, і після декількох днів після запліднення крихітний ембріон імплантували в її матку. Згідно отриманих даних генетичного аналізу в той час, як яйцеклітина була дійсно материнською, запліднення було проведено аж ніяк не спермою її чоловіка.

Розслідуванням вдалось встановити, що біологічним батьком дівчини являється колишній лаборант клініки Томас Рей Ліпперт, який помер від алкоголізму ще у 1999 році.

В одному випадку було виявлено, що дитина, зачата за допомогою ЕКЗ, також не являється сином свого батька, однак, генетичний аналіз встановив, що він не являється і дитиною Ліпперта. Існують думки, що лаборант іноді привертав до такого неофіційного донорства сперму і своїх товаришів по оковитій.

Подружня зрада у даному випадку виключається, оскільки жінці вдалось завагітніти лише за допомогою екстракорпорального запліднення.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.