Що приховують у собі феромони? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.02.2015 23:20 · Розділ: Цікаві факти

Вперше парфуми на основі феромонів були винайдені біологом Уінніфредом Катлером. Формула отриманого пахучого засобу оповита глибокою професійною таємницею.

Насправді, давно не являється таємницею те, що феромони виділяються величезною кількістю живих істот, які існують на нашій планеті. Ці речовини «посилають сигнал» про готовність організму до спаровування з особиною протилежної статі, викликаючи у неї відповідний сексуальний потяг.


Феромони можна розпізнати серед безлічі інших ароматів, надсилаючи у наш мозок сигнал. Аналогічно «спрацьовують» і парфуми з феромонами. Незалежно від фізіологічних показників, тіло людини (точніше, парфуми, нанесені на нього) виділяє феромони, які відчуває представник протилежної статі.

Перед тим, як почати використовувати парфуми на основі феромонів, такі як Versace eros, слід врахувати кілька моментів:
1. Феромони в парфумах особливо сильно впливають на тих представників протилежної статі, які знаходяться поруч і чітко відчувають цей аромат.
2. Здебільшого, такі парфуми володіють дещо різким ароматом. Не кожен віддає перевагу таким запахам.
3. Лише одні феромони не допоможуть закохати в себе до кінця життя. Чудеса стаються не завжди! Вони лише здатні викликати сексуальне бажання за інших сприятливих умов - інтимна обстановка, обопільна симпатія, піднесений настрій, задушевна розмова. ..
4. Навіть якщо хто-небудь з чоловіків відчує аромат феромонів, то він може і не виказати свою зацікавленість з ряду причин: природна скромність, сором'язливість, невпевненість, любов до іншої людини.
5. Надмірне використання феромонів може призвести до негативних наслідків, якщо ви зіткнетеся з неадекватною людиною у безлюдному провулку.

Таким чином, використовувати такі парфуми варто лише за умови, що ви дійсно готові до наслідків цього непередбачуваного аромату.


Інші новини розділу