Чим корисне козяче молоко? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.02.2015 23:18 · Розділ: Краса і здоров'я

Здавна відомо, що козяче молоко – це неймовірний за кількістю поживних речовин косметичний засіб, завдяки якому у короткі терміни можна повернути шкірі здоровий вигляд та її функціональну активність. Судячи з доступних рецептів краси молоко від даної тварини почали застосовувати у косметології ще за древніх часів.

У наші дні чимала кількість косметологів усе частіше у своїх рекомендаціях пропонує застосування процедур із вмістом козячого молока, визнаючи його унікальні властивості.


Згідно проведених досліджень встановлено, що в козячому молоці міститься ряд бактерицидних речовин, завдячуючи вмісту в них високої концентрації біологічно активних речовин. Найкориснішим вважається парне молоко, з часом концентрація корисних властивостей втрачається, тому сепаратор для молока у косметології є недоречним.

Відомо, що температура плавлення масла, виготовленого з козячого молока, є нижчою за 37 градусів Цельсія, тому створюються унікальні умови для проникнення вглиб шкіри біостимуляторів та поживних речовин. Таким чином, відбувається не лише насичення, а й зволоження шкіри пантенолом, рибофлавіном та сечовиною.

Також козяче молоко знайшло широке застосування і в догляді за волосся. Спеціалісти останнім часом наголошують на корисній дії на волосяний покрив шампунів із вмістом козячого молока. У комбінації із маслом жожоба шампунь на основі козячого молока створює всі умови для ефективної регенерації клітин шкіри та волосся, формуючи одночасно захисну мантію епідермального шару та нормалізуючи секрецію жирових залоз.

Окрім того, після використання шампунів на основі даного природного продукту в короткі терміни відбувається відновлення жиро-водного балансу та попереджається поява лупи. Це вказує на те, що така косметична лінія сприятиме утворенню еластичного волосся, яке буде здоровим, блискучим та доволі міцним.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.