Концепції вибору кольорової гами у ванній кімнаті Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.02.2015 23:15 · Розділ: Цікаві факти

Кожен пересічний громадянин хоча б раз у своєму житті стикався із ремонтом у ванній кімнаті. Доволі складно сформувати неповторний стиль даного приміщення із врахуванням потреб, смаків та кольорової гами матеріалів.

Звичайно ж, люди із середнім та високим рівнем заробітків можуть дозволити собі найняти для цього дизайнера, хоча, з цим можна справитись і самотужки.


Звичайно ж, зараз доступна така кількість різноманітних товарів для ванної кімнати, така приголомшлива їх кольорова гама, що доволі складно зосередитись на чомусь одному та зробити правильний вибір. Однак, користуючись базовими принципами, можна доволі швидко визначитись із даним питанням, хоча, услуги сантехника вам все одно стануть при нагоді.

Усі дизайнери користуються чотирма основними схемами кольорового оформлення кімнати сантехнічного призначення:
1. Багатокольорова. Тут мається на увазі використання значної кількості кольорів та відтінків, вдало їх комбінуючи.
2. Двокольорова контрастна. Йдеться мова про використання двох базових кольорів для того, аби створити ефектний інтер’єр. Доволі вдалий цьому приклад – використання у ванній кімнаті чорного та червоного кольорів.
3. Двокольорова гармонійна. В даному випадку використовують менший контраст з метою вдалого доповнення кольорів один одним.
4. Однокольорова з використанням матеріалів, які різняться за своєю текстурою.

Як свідчить практика, незалежно від того, яку ви оберете кольорову схему, стеля у ванній кімнаті здебільшого білого кольору. Такий вибір обгрунтовується тим, що завдяки білій стелі приміщення виглядатиме світлим та більш просторим. За традицією встановлюється і біла сантехніка. Цьому є два доволі простих пояснення. По-перше, кольорова сантехніка на нашому ринку є доволі раритетною, а по-друге, білий колір з давніх давен вважається символом чистоти.


Інші новини розділу