Що провокує народження у світлошкірих батьків дитини негроїдної раси? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.02.2015 23:12 · Розділ: Цікаві факти

Коли у сім’ї європеоїдної раси на світ з’являється дитина з ознаками негроїдної раси, то це вказує на те, що існує суміщення рецесивних генів в обох батьків, які відповідають за зовнішність людини. Ці гени можуть бути успадкованими у доволі далеких негроїдних предків. Близько 8 тисяч років тому відбулось семітування народів внаслідок злиття чорної та білої рас, через що утворились єгиптяни, фінікійці, араби, євреї чи халдеї.


Імовірність успадкування в такому випадку рецесивних генів негроїдної раси для представників білої раси сучасного покоління є доволі вагомою. Тому можна стверджувати, що немає за що звинувачувати студента-негра за те, що колись у нього був зв’язок із аспіранткою, яка народила дитину з прямими ознаками того, що вона належить до негроїдної раси. Так само можна в бідного студента питати, чи є в нього довідка про несудимість.

Ще у древні часи було доведено, що виродженню та деградації сприяють нерозбірливі статеві відносини. У древніх релігіях, зокрема, у християнстві, мусульманстві, присутні доволі суворі принципи, вимагаючи обдуманого статевого утримання. Згідно даних сучасної вірусології ця позиція знайшла підтвердження: на сьогоднішній день встановлено більше, ніж 50 видів повільних вірусних інфекцій, які циркулюють між представниками суші. Певна кількість з цих інфекцій можуть спровокувати виникнення потвори та набутих захворювань. За останні роки було встановлено зв’язок між вірусним захворюванням та цукровим діабетом 1 типу, канцерогенними хворобами, шизофренією, розсіяним склерозом тощо. Яскравим представником повільної вірусної інфекції являється СНІД.

Таким чином, проблема духовного розвитку, чистоти у плані статевих відносин не являється проблемою «склянки з водою». У цієї проблеми доволі раціональний характер, яка напряму визначає ступінь здоров’я нашої нації.


Інші новини розділу