Взаємодія води та магнітного поля Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.02.2015 23:04 · Розділ: Цікаві факти

Астрофізиками вже давно прийняти за факт, що спалахи на Сонці разом з його надмірною активністю провокують формування магнітно зарядженими частинками навколо себе магнітні поля та електричний струм.


У 20-х роках минулого століття вченим геліобіологом А.Л. Чижевським проводились дослідження, в ході яких вдалось виявити вплив активності Сонця на процеси, які відбуваються на нашій планеті. Згодом, у 30-х роках, у Флоренції Дж. Піккарді провів більше 250 тисяч щоденних спостережень, які тривали упродовж 10 років. У результаті його роботи був доведений зв’язок між сонячними спалахами та швидкістю осідання мікрочастинок різноманітних речовин.

Пізніше вдалось встановити, що завдяки намагнічуванню прискорюються процеси адсорбції поверхнево-активних речовин на межі, яка розділяє повітря та воду, а також це стосується і судинних стінок. Окрім того, застосування магнітної обробки значно скорочує процеси розчинення у воді різних сполук. Звичайно, сьогодні можна заказать воду, яка вже пройшла процес омагнічування.

Однак, дані дослідження не дали змогу повністю позбутися сумнівів, що природним магнітним полем можна створювати вплив на властивості звичайної води.

Все кардинально змінилось у 1945 році, коли інженером з Бельгії Т. Вермайєрном був запатентований спосіб захисту парових котлів від утворення на їх внутрішній стінці накипу. Розробки інженера полягали в тому, що магніт діє на воду, в результаті чого значним чином вдалось знизити відсоток відкладення солей кальцію на стінках котлів.

Принцип, запатентований винахідником, використовують і по сьогоднішній день у галузі виготовлення приборів для нагрівання води, які застосовуються серед населення. Також вода, яка пройшла процес омагнічування, застосовується і в процесі приготування бетонної суміші. Така вода дає можливість скорочувати витрати цементу на 16 відсотків.


Інші новини розділу