Скандальні виробники ГМО-продуктів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.02.2015 23:02 · Розділ: Цікаві факти

Останнім часом все частіше розгортається полеміка про користь та шкоду генетично модифікованої продукції. З одного боку, генетичні продукти здатні значною мірою забезпечити людство дешевою їжею, однак, вона далеко не є корисною, про що неодноразово наголошували фахівці.


До прикладу, у жовтні 2008 року вдалось з’ясувати, що рядом китайських компаній, які спеціалізуються на випуску харчової продукції, додавався меламін до їжі з метою підвищення уявної концентрації білку. В ході проведених вимірювань за рахунок додавання меланіну згідно деяких прийнятих методів визначення концентрації білку за кількістю Нітрогену у продукції було зафіксовано підвищення його рівня.

Меланін додавали до таких продуктів, як молоко, розчинна кава, шоколадні батончики, печиво та драже. Також фахівцями вдалось виявити меланін у продукції таких компаній, як «Nestle» (шоколадні батончики Kit Kat), «Mars», «Cadbury», «Guanshengyuan», а також в шоколадних драже M&M’s, які виготовлялись у Китаї.

Рік потому, у 2009, у 69 жителів американського штату Вірджінія було виявлено кишкову паличку. За даними CNN, даного збудника виявили в одній із партій шоколадного печива, яке виготовляла група кондитерських компаній Nestle.

Ще один скандал розгорівся у 2013 році, коли та ж сама компанія Nestle оголосила про те, що вона відкликає з ринку заморожені равіолі та тортеліні, виготовлені під маркою Buitoni. Також з ринків Італії та Іспанії було відкликано лазанью Gourmand. За даними іспанських ЗМІ таке рішення було прийняте у зв’язку з тим, що у даній продукції виявили присутність слідів ДНК коня, які перевищували допустимі згідно стандартів показники на 1%.


Інші новини розділу