На підприємствах відомих брендів робітники працюють в нелюдських умовах Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.02.2015 22:59 · Розділ: Суспільство

У Великій Британії стався доволі неординарний випадок, який вилився у скандал у світі моди. Жителька Об’єднаного Королівства якось вирішила оновити свій гардероб та в одному з фірмових магазинів придбала собі сукню. Магазин розташований в Уельсі. Також в цьому магазині продавалась детская верхняя одежда. По приході додому дівчина звернула увагу на те, що одна з етикеток, вшитих у плаття, просто кричала про допомогу. На ній було написано: «Нас примушують працювати до виснаження».


Британка виявилась доволі уважною та вирішила розібратись у даному неординарному інциденті, зателефонувавши до компанії Primark, вимагаючи у керівництва пояснень. Однак, їй не вдалось додзвонитися до адміністрації компанії. Тоді покупець вирішила дану історію висвітлити у пресі, через що інцидент набув широкого розголосу, після чого адміністрація компанії у стислі терміни сама зв’язалась із героїнею скандалу та пообіцяла власними силами провести розслідування з метою з’ясування, хто та з якою метою написав дане повідомлення. Як невдовзі повідомили представники Primark, керівництво компанії доволі скрупульозно ставиться до виконання обов’язків працівниками, які задіяні у пошитті одягу даної торгової марки.

На жаль, даний випадок став далеко не першою ластівкою у скандальному рабському ставленні керівництва до робітників. Так, у 2008 році було проведено розслідування представниками BBC News, які змогли з’ясувати, що дана компанія вдавалась до використання дитячої праці на одній з фабрик, розміщених в Індії. Використання дитячої праці є незаконним та карається законом. Що ж стосується придбання сукні, то британка висловила свою позицію щодо даного інциденту і наголосила, що навряд чи їй вдасться носити річ, яка була пошита людиною за нелюдських умов праці.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.