Протеїни не впливають на чоловіче здоров'я
Автор:
kseniya_www
·
Опубліковано: 22.02.2015 12:09 ·
Розділ: Спорт
Заняття спортом та здоровий спосіб життя з кожним днем стає все більш популярним. Поступово, на зміну сигаретам та алкогольним напоям для молоді на зміну приходить спорт та правильне харчування, а згідно з статистикою, кожен третій хоча би раз в тиждень відвідує спортзал для того, зоб підтримувати себе в формі.

Незважаючи на широку популярність протеїнового порошку, вживання його пов’язане з великою кількістю неточностей, помилок та міфів. Одним з найпоширеніших являється думка про те, що вживання протеїнового порошку впливає на потенцію, і далеко не в бік її підвищення. Довший час подібне припущення бентежило людей, які займаються бодибілдингом. Деякі з них, що вдавались до медичних препаратів задля досягнення високих результатів в спорті, ще кілька років тому не ризикували, тому що думка про вплив протеїну на потенцію мала досить велике поширення. Протеїн купити міг не кожен, а ті хто купляв досить детально розглядали всі позитивні та негативні сторони цього порошку.
Професійні тренери та спортсмени припускають, що погана слава протеїну пов’язана з тим, що їх прирівнюють до стероїдів, які як раз і впливають на потенцію чоловіка. На сьогоднішній день, при виготовленні протеїнів не використовується добавка, яка впливає на чоловіче здоров'я. Однак, ствердження це відноситься тільки до якісного продукту, в дешевих підробках ж на всесвітньо відомі бренди може бути все що завгодно, приміром, ті ж самі стероїди.
Незважаючи на це, більшість відгуків від спортсменів-аматорів говорять про те, що протеїн таки впливає на зниження чоловічої сили. Однак фахівці та вчені стверджують, що порошок може завдати шкоди лише при певних умовах:
- Дешевий соєвий продукт, що використовується при виготовленні продукту. Такий продукт містить фітоестроген – аналог жіночих статевих гормонів, що впливають на чоловічу міць.
- Негативний вплив протеїну на потенцію проявляється при вживанні його в величезній кількості, оскільки вміст сої в ньому невеликий.
- Потенція деяких чоловіків зберігається після прийняття протеїну, або зменшення не є відчутним. Це залежить від індивідуальних особливостей людського організму.
Протеїн не рекомендується приймати людям з захворюваннями нирок, а також при індивідуальній непереносимості білка, що зустрічається в одному з десяти випадків. Перед тим, як розпочати курс вживання протеїну, необхідно проконсультуватись з лікарем-дієтологом або іншим компетентним спеціалістом.
Інші новини розділу
-
Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday
· 10.07.2017 13:00
Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.
-
Як правильно стрибати на скакалці · lesya
· 13.11.2016 14:31
На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.
-
Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая
· 29.10.2016 18:53
Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.
-
Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая
· 28.06.2016 21:25
Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.
-
Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая
· 12.06.2016 18:09
Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.