Монтаж кондиціонера своїми руками Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.02.2015 12:04 · Розділ: Нові технології

Спочатку потрібно сказати, що самостійне встановлення системи кондиціювання повітря є крайньою мірою, оскільки неправильний монтаж може вивести устаткування з ладу.

Підбираємо місце встановлення

Перед монтажем спліт-системи необхідно обрати місце, де він буде розміщений. Зовнішній блок краще встановити місце, доступне для його обслуговування. Внутрішній блок поміщають так, щоб можна було ефективно охолоджувати все приміщення, а краще декілька приміщень. Необхідно згадати про прокладку траси сполучення між блоками. Вона теж коштує грошей, тому краще, якщо блоки поміщені недалеко один від одного.

Встановлення внутрішнього блоку спліт-системи

Монтаж кондиционеров починають з свердління стіни для прокладки траси сполучення. Далі необхідно встановити пластину, до якої буде кріпитись внутрішній блок (вона постачається з кондиціонером. При монтажі пластини використовуйте рівень, щоб вона була розміщена строго горизонтально. В іншому випадку з кондиціонера буде постійно скапувати конденсат, а саме устаткування не зможе нормально працювати. Далі потрібно вирахувати довжину траси і добавити ще декілька сантиметрів на всякий випадок. Коли це зроблено, потрібно приготувати дренажну трубку для відводу конденсату від внутрішнього блоку, закріпити його і заізолювати місце стику. Відрізаємо і вальцюємо мідні трубки необхідних розмірів, обробляємо за допомогою риммера. Приєднуємо їх до внутрішнього блоку і обертаємо тепло ізолятором, завдяки чому зменшиться тепловтрата. Весь комплект трубок і шлангів з’єднуємо за допомогою скотча і виводимо назовні, Внутрішній блок закріплюємо на пластині.

Встановлення зовнішнього блоку

Для цього спочатку необхідно на стіні закріпити кронштейни. Ні в якому разі не монтуйте кронштейни на балконну огорожу!!! Тільки на стіну. Зовнішній блок встановлюємо на кронштейни і кріпимо за допомогою болтів. Тепер необхідно перевірити, чи нормально траса досягає до зовнішнього блоку. Надлишок необхідно обрізати. Тепер вальцюємо, підключаємо і вакуумуємо встановлений агрегат. В кінці необхідно запустити в систему робочий охолоджувач, траса або ховається в декоративному коробі, або в стіні. Потім проливаємо дренажну трубку і увімкнути кондиціонер для перевірки.

Ще раз нагадуємо, що самостійний монтаж системи кондиціювання повітря не є простим, навіть при наявності детальної інструкції і порядку робіт. Тому краще найняти бригаду кваліфікованих робітників і проконтролювати їх роботу.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.