Кім Чен Ин змінив імідж і став подібним на голлівудську знаменитість Автор: lesya · Опубліковано: 20.02.2015 22:39 · Розділ: Події у світі

Лідер Корейської Народно-Демократичної Республіки не сходить з олімпу слави. Щоправда, трохи сумнівної: то його ім’я опиняється в центрі уваги через загрозу терористичних актів, то увагу громадськості привернула його нова зачіска… Про останню, власне, ми й поговоримо.

Як кажуть журналісти, Кім Чен Ин раптово та несподівано змінив імідж. На черговому засіданні партії глава Північнокорейської республіки з’явився перед підлеглими з новою стрижкою. Крім того, він змінив і форму брів. Журналісти жартують, що тепер він став подібним на голлівудську знаменитість.

Фотографії Кім Чен Ина в новому образі з’явилися на сторінках видання північнокорейського агентства ЦТАК. Зроблені вони були під час засідання Політбюро ЦК ТП КНДР, що пройшов у середу, вісімнадцятого лютого.

На зроблених фотографіях волосся Кім Чен Ина зачесане назад і укладене у формі трапеції. Змінилися й брови КНДР, які стали майже удвічі коротшими, ніж зазвичай.

Журналістам Vox нова зачіска видалася схожою на капелюха, а журнал People угледів у ній схожість із зачіскою голлівудського актора - афроамериканця Уілла Сміта.

Поки що невідомо, що саме стало причин змін в зовнішності північнокорейського вождя. Журналісти Vox запропонували кілька жартівливих версій. Втім, манера одягатися у Кім Чен Ина залишилася та ж.

Журналісти припускають, що зміни в зовнішності Кім Чен Ина можуть відобразитися на житті його підлеглих. Наприкінці березня 2014 року, приміром, в ЗМІ з’явилася інформація, ніби студентів чоловічої статі, що навчаються у вузах Пхеньяна, зобов'язали стригтися так, як глав КНДР. До того часу чоловіки в Північній Кореї мали вибір з десяти дозволених зачісок, а жінки з вісімнадцяти.

Рекомендацію висунуло керівництво Трудової партії Північної Кореї. За даними засобів масової інформації, вказівка давалася в усній формі, тому перевірити, правда це чи ні, не видається можливим.

Згодом стало відомо, що така рекомендація в усній формі й справді надійшла до керівництва вузів. Однак адміністрація навчальних закладів сприйняла цю рекомендацію як вказівку, негайно приступивши до її реалізації.

Нагадаємо, що трохи раніше одна голлівудська кінокомпанія отримала серію погроз у випадку, якщо запустить у прокат фільм про вбивство лідера Північної Кореї. Через ймовірну загрозу терактів (саме про теракти масштабу одинадцятого вересня йшлося в погрозах) кінотеатри відмовилися допускати фільм до прокату.

Джерело: http://www.newsru.com/world/20feb2015/kimhair.html

Інші новини розділу