В Індії наречена змінила жениха прямо на весіллі Автор: lesya · Опубліковано: 20.02.2015 20:09 · Розділ: Суспільство

Гаряча індійська дівчина цими днями показала всім женихам, якою трагічною може виявитися брехня. Зрештою, не лише нареченим, але й всім іншим представникам сильної статі, що полюбляють прибріхувати чи «недоговорювати правду», є над чим замислитися.

Норовистий характер дівчини проявився прямо на її весіллі. Урочиста церемонія відбувалася в індійському місті Рампур за всіма місцевими традиціями. Та раптом наперекір всім законам наречена відмовилася виходити заміж за свого обранця. Однак відмовлятися від весілля дівчина не захотіла, і вирішила одружитися з іншим чоловіком – одним із гостей.

Сталося все після того, як прямо на весільній церемонії у нареченого стався епілептичний приступ. Замість того, щоб схвилюватися за життя та здоров’я свого майбутнього чоловіка, дівчина впала в лють: ще б пак, наречений приховав від неї свою хворобу. Тут же вона вирішила, що виходити заміж за обманщика не може, тому запропонувала зайняти місце брехуна одному з гостей. Того довго вмовляти не прийшлося, і пара тут же одружилася.

Запальна дічина на ім'я Індіра не пробачила брехні нареченому (фотографю взято з сайту 5min.by)
Запальна дічина на ім'я Індіра не пробачила брехні нареченому (фотографю взято з сайту 5min.by)

Гості церемонії підтвердили: індійську наречену несамовито розлютив той факт, що майбутній чоловік приховав від неї хронічне захворювання. Вона заявила, що молодий чоловік повинен був поставити її до відома про даний діагноз ще до весілля.

Але щоб витрачені на весілля гроші не пішли на вітер, та й щоб гості не почимчикували додому розчаровані, дівчина вирішила вийти заміж за іншого. Цим іншим став далекий родич нареченого-невдахи, який, кажуть очевидці, одразу пристав на пропозицію.

За даними журналістів, члени сім'ї покинутого нареченого були дуже прикро вражені та сильно засмучені ситуацією, що склалася. Вони навіть склали скаргу в поліцію, однак в чому саме звинуватили екс-наречену хлопця, не уточнюється.

А весілля могло вийти справді розкішним (фото з сайту russian.china.org.cn)
А весілля могло вийти справді розкішним (фото з сайту russian.china.org.cn)

Як зреагував на таку помсту сам наречений, теж не повідомляється. Але кажуть, що поки лікарі відносили його геть, щоб надати необхідну медичну допомогу, дівчина на ім’я Індіра і запропонувала одному з гостей стати її чоловіком. Ось такі-от гарячі та запальні індійські дівчата.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/russian/society

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.