Пентагон закупив "Віагри" на суму в 85 мільонів доларів Автор: lesya · Опубліковано: 20.02.2015 18:03 · Розділ: Події у світі

Американських військовослужбовців держава завжди намагається забезпечити усім необхідним. Найновіші розробки в галузі воєнної техніки та обмундирування, високі зарплати, чималі компенсації та страховки – все це чекає тих, хто йде служити в американську армію. Чимало уваги військове керівництво приділяє психологічному стану воєнних, що побували в гарячих точках – на боротьбу з посттравматичним синдромом щороку виділяються шалені суми.

Зрештою, великі суми витрачають і на боротьбу з еректильною дисфункцією в американській армії. Так, лише за минулий рік на купівлю "Віагри" та її аналогів Міністерство оборони США витратило суму в 84240000 доларів. Якщо ж рахувати розміри фінансування з 2011-го, то сума складе двісті дев’яносто чотири мільйони доларів. Як кажуть експерти, цієї суми вистачило б на купівлю чотирьох ударних винищувачів F-35.


За офіційними даними, в минулому році медики Пентагону виписали 1180000 рецептів на ліки від імпотенції. І тільки десять відсотків від цієї кількості пішло на лікування діючого складу армії, а це, як кажуть експерти, десь сто три тисячі рецептів на загальну суму в трохи більш як сім мільйонів доларів. Решту дев’яносто відсотків витратили на відставників та членів сімей військових. Найбільш популярним засобом, на який видавали рецепти, була «Віагра» - саме на неї Пентагон витратив сорок шість мільйонів доларів. Решту суми пішло на придбання препаратів-аналогів.

Згідно з даними звіту, опублікованого у вересні минулого року, за останнє десятиліття – від 2004-го до 2014-го року – кількість захворюваності на еректильну дисфункцію серед американських військовослужбовців зріс більше як в два рази. Коефіцієнт захворюваності збільшився з 5,8 до 12,6 випадків захворювання на одну тисячу осіб.

За даними медиків, всі ці гроші пішли не лише на лікування еректильної дисфункції. Справа в тому, що препарат «Віагра» ефективний і при лікуванні легеневої артеріальної гіпертензії. А причина зростання імпотенції серед американських солдат, як твердять фахівці, криється в депресії, неврологічних розладах і численних травмах.

На даний час в регулярній армії США налічується більше п’ятисот сорока тисяч солдатів. Членами американської національної гвардії є більше трьохсот п’ятдесяти тисяч військовослужбовців, а армійський резерв перевищує кількість в двісті тисяч осіб.

Джерело: http://www.inopressa.ru/article/19Feb2015/usatoday/viagra.html

Інші новини розділу