У Антарктику покликали працювати стійких до смердючих пінгвінів людей Автор: lesya · Опубліковано: 20.02.2015 16:16 · Розділ: Природа

Дехто думає, що бути працівником музею – мало не найлегша робота в світі. Сидиш собі,нічого не роблячи, та й чекаєш, коли до тебе прийдуть відвідувачі… А поки ти відпочиваєш серед столітніх експонатів, на твій рахунок капають грошенята…

Та, виявляється, співробітники музею повинні володіти особливими здібностями. Принаймні, якщо вони мають бажання працювати на Антарктиді: музей в гавані Порт-Локр на острові Гуд’їр (Goudier),щ що в Антарктиці, запрошує на роботу людей, які зможуть миритися з компанією з «двох тисяч смердючих пінгвінів».

Оголошення наступного змісту було розміщене фондом UK Antarctic Heritage Trust (UKAHT).

В оголошенні підкреслюється, що кандидат на посаду співробітника музею повинен також вміти тягати важкі коробки по слизьких каменях і мокрому снігу, паралельно ухиляючись від пінгвінів. Ще він має бути готовим до того, що не митиметься протягом цілого місяця, і, в разі необхідності, зможе вижити без опалення та водопостачання. виживати без опалення та водопроводу. Потенційний співробітник, яким зможе стати майстер на всі руки, має перебувати у відмінній фізичній формі, володіти чудовим здоров'ям, а також знати іноземної мови (крім, ясна річ, англійської).

Справа в тому, що крихітний острівець Гуд’їр розташований настільки далеко, що навіть вертольоти не можуть до нього долетіти. Отож щоб дістатися до найближчого лікаря, знадобиться не менше трьох днів на судні. Там нема ні Інтернету, ні телефонного зв’язку, ні будь-яких інших засобів взаємодії із зовнішнім світом, окрім хіба що радіостанції. Цілих півроку тут триває день – протягом двадцяти чотирьох годин, однак температура рідко коли підіймається вище 5 градусів за Цельсієм.

Той, кому дістанеться ця диво-вакансія, працюватиме і в музеї, і на пошті, і в місцевому магазині, починаючи з листопада і аж до березня. За цей період острів відвідає в середньому вісімнадцять тисяч осіб.

До виконання обов’язків слід буде приступити вже двадцять сьомого лютого, а за місяць роботи платитимуть суму в тисячу сімсот доларів плюс добові. Таких працівників знадобиться четверо, при цьому національність не має ніякого значення. А саме навчання відважних чоловіків проводитиметьсяна території Сполученого Королівства.

Нагадаємо, що британська база в Порт-Локр була побудована в 1944 році. Спершу вона використовувалася як військовий, а далі - як науково-дослідний об'єкт. Згодом її закинули, на тривалий термін, але два десятиліття тому відновили. Тепер тут зробили музей, біля якого є пошта та сувенірний магазин.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/02/20/smelly_punguins/

Інші новини розділу