Останні виставки Львова: торгівля людьми та Небесна сотня Автор: lesya · Опубліковано: 20.02.2015 14:51 · Розділ: Суспільство

Львів – це місто, в якому обов’язково повинен побувати кожен українець. Давні традиції, веселий люд, цікаві заходи, сила силенна музеїв, пречудова архітектура, і ще цілу купу всього цікавого можна побачити в цьому європейському місті.

У Львів варто їхати як мінімум на декілька днів – за один день явно не охопиш всіх «принад» старенького Львова… Ось тут вам може знадобитися оренда квартир у Львові – заздалегідь зібравши компанію та підшукавши необхідне помешкання, ви зможете пречудово відпочити, заощадивши чимало грошенят.

А подивитися у Львові і справді є на що! З останніх новинок – дві виставки, присвячені соціально-політичним питанням нашого сьогодення.

Одна з них отримала назву «Невидимі». Це свого роду арт-інсталяція, створена з ініціативи Міжнародної організації з міграції. Інсталяція присвячена всім тим, хто постраждав від торгівлі людьми.

З’явилася інсталяція на проспекті Шевченка, і простоїть вона тут до кінця лютого. Її основні елементи – силуети жінок, чоловіків та дітей, на яких написані реальні історії їхніх поневірянь за кордоном. Всього таких фігурок є сто двадцять, в той час як за офіційними даними від торгівлі людьми постраждало близько сто двадцяти тисяч українців. Трагічні і подекуди навіть моторошні історії з життя українців представлені на дванадцяти фігурах.

Автор інсталяції – чоловік, що, поїхавши до Росії на заробітки, потрапив у рабство.

Наступна виставка присвячена трагічним подія, що відбулися на Майдані в минулому році. Вона називається «Майдан очима дітей».

Відкрилася експозиція у Львівському палаці мистецтв. Виставка включає в себе сто робіт, намальованих дітьми та присвячених трагічним подіям на Майдані в лютому минулого року. Виконані вони вихованцями художніх шкіл та гуртків Львівщини.

Всі роботи, як уже зазначалися вище, об’єднані спільною темою – темою революційних подій 2014-го року. Присвячується вона героям Небесної сотні.

За словами Любомира Медведя, що має звання народного художника України, діти у своїх творах показали дуже серйозне і доросле сприйняття подій, що відбуваються. Практично кожен малюнок містить зашифровані символи, які кажуть нам, що добро, мир та злагода таки переможуть, і спокій запанує на нашій землі. І дуже важливим є те, що навіть діти зрозуміли цінність свободи та незалежності України.

А оскільки всі діти чудово справилися із завданням, то й сформувати виставку було дуже важко.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.