У Лондоні живе папуга, що любить пиво і слухає рок Автор: lesya · Опубліковано: 19.02.2015 10:04 · Розділ: Природа

Кажуть, що домашні улюбленці часто вже бувають подібними на своїх господарів. І навіть зовнішністю, не говорячи вже про характер, поведінку, звички та манери.

Що стосується характеру, то тут подібність вихованців та господарів може розсмішити до сліз. Наприклад, у Лондоні живе папуга, який, як і його господар, любить попивати пиво і слухати рок. Папугу Джека можна вважати найбільш рідкісним папугою в цілому світі - не так через "породу", як через образ.

Так, папуга Джек дивує оточуючих своїм зовнішнім виглядом та поведінкою Він не виходить на двір, як звичайні папуги, а одягає на себе модну толстовку. Крім того, папуга Джек регулярно потягує пивко, лузає соняшникове насіння та шаленіє від рок-н-ролу.

Його господар, ясна річ, полюбляє ті ж розваги.

Чоловік розповів, що придбав птаха десь із шість років тому, і з того часу чимало зусиль доклав до його виховання. Зате тепер Джек став йому справжнім другом: вони разом п’ють пиво та слухають Status Quo, Eagles та інші популярні рок-групи. Як каже британець, папуга любить рок-н-рол старого зразка. Добре, що у Джека ще мотоцикла свого немає… Хоча дороги і подорожі, як і всі рокери, він також любить.

Папуга та його господар стали запеклими друзми (фото з сайту http://crazy-planet.ru/strannye-pticy-popugaj-dzhek-lyubit-rok-i-pet-pivo)
Папуга та його господар стали запеклими друзми (фото з сайту http://crazy-planet.ru/strannye-pticy-popugaj-dzhek-lyubit-rok-i-pet-pivo)

Стаття про дивного папугу з’явилася на сторінках одного британського видання. Як додаток до неї журналісти опублікували фотографію, на якій видно, як диво-птах разом зі своїм господарем, сидячи в одному англійському пабі, смакують хмільне пінне пиво.

За словами власника папуги, птахи є направду казковими тваринами. Йому неабияк подобається спостерігати за поведінкою свого улюбленця, який, окрім перелічених вище розваг, ще й дуже полюбляє прогулянки на автомобілі. Під час таких подорожей Джек з інтересом стежить за дорогою, забравшись на плече до свого друга-господаря.

Власника птаха звуть Норі Маккіннон, він дуже любить свого папугу і ніколи з ним не розстається. За словами чоловіка, папугу він придбав, коли тому виповнилося всього кілька місяців, і з того часу пройшло цілих шість років. Тож і птах, і чоловік дуже зблизилися одне з одним. За словами Норі, його папуга Джек володіє досить великим словниковим запасом, що дозволяє Джеку бути вельми цікавим та кумедним співрозмовником.

Джерело: http://crazy-planet.ru/strannye-pticy-popugaj-dzhek-lyubit-rok-i-pet-pivo

Інші новини розділу