Створено кольорові мильні бульбашки, які не забруднюють одяг Автор: Lesly · Опубліковано: 19.08.2009 09:36 · Розділ: Розваги

Тім Кегоу (Tim Kehoe) затратив 15 років та 3 тис. дол. США на розробку перших в світі кольорових мильних бульбашок, які в Новому Світі вже поступили в продаж. "Zubbles" містять спеціальні барвники, що надають їм яскравих відтінків, але зникають через 15 хвилин після того, як бульбашка лопне. Широкий діапазон кольорів нової іграшки включає навіть червоні, зелені та фіолетові відтінки.

Фото взяте з сайту dailymail.co.uk
Фото взяте з сайту dailymail.co.uk

Винахідник, якому зараз 39, говорить: "Якщо б хтось сказав мені, що чверть свого життя я проведу граючись з бульбашками, я б відповів: "Ви божевільні". Однак, вирішивши стати першим, хто здійснить переворот у цій сфері, Кегоу вперто йшов до мети. Що найбільше лякало чоловіка протягом 15 років невпинних пошуків та експериментів, це думка, що одного ранку він побачить на обкладинці журналу кольорові бульбашки, винайдені кимось іншим.

Придбати незвичайну іграшку можна на сайті присвяченому "Zubbles". Вартість двох пляшечок складає 15 дол. США.

Барвники, що надають бульбашкам різних кольорів, як вже зазначалося вище, зникають при контакті з повітрям, водою або під дією тиску. Вчені намагалися вдосконалити винахід Тіма Кегоу, проте всі їхні спроби не увінчалися успіхом.

Їм вдалося створити трохи більші та "живучіші" бульбашки, але коли справа дійшла до кольору, то тут вони нічого не змогли вдіяти. Якщо до мильного розчину додавалася фарба або харчовий барвник, вони стікали по стінках на дно бульбашки. А при використанні стійкіших барвників, забарвлювалися не тільки самі бульбашки, але й одяг людей, після того як вони лопали.

Джерело: dailymail.co.uk


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.