5 найбільш незвичних ідей для малого бізнесу Автор: lesya · Опубліковано: 18.02.2015 12:05 · Розділ: Економіка

Експерти кажуть, що люди, які присвячують себе ненависній роботі, глибоко нещасні протягом усього життя. І щоб бути в житті по-справжньому щасливим, слід обирати професію і заняття, які б приносили не лише дохід, але й задоволення.

В реальному житті це зробити не так уже й легко – далеко не кожен роботодавець може задовольнити побажання всіх своїх підлеглих. Навіть якщо дуже старатиметься. Тому й знаходиться все більше людей, готових відкрити власну справу, адже лише так можна побудувати все таким чином, щоб всі ваші потреби були задоволені якнайповнішою мірою.

Однак відкриття власного бізнесу, особливо в нашій державі, поки що, на превеликий жаль, не така вже й проста справа. Буває, що, загорівшись, людина з головою занурюється в роботу, не шкодуючи ні часу, ні зусиль, а її переслідують одні невдачі, від чого запал згасає, як і зникає бажання в подальшому займатися власним бізнесом.

Щоб не стати жертвою гіркого розчарування, слід бути готовим до всього. І, як радять експерти, відкриваючи свій бізнес, варто не лише детально ознайомитися з законодавчими тонкощами оформлення підприємства, але й добре вивчити порядок ліквідації ФОП, адже у випадку невдачі набагато краще, якщо поряд з планом «А» у вас буде ще й план «Б». Аналогічна ситуація з кредитом: не варто поспішати звертатися за допомогою банку, якщо у вас нема як мінімум кількох варіантів погашення кредиту. І так в усьому: бізнес – штука серйозна, і поспіх тут явно зайвий. Як, зрештою, і надмірні зволікання.

Одним із найбільш важливих моментів при відкритті власного бізнесу є вибір ідеї та побудова стратегічної діяльності підприємства. Вдаватися в подробиці необхідності вивчення та аналізу ринкових ніш ми не будемо, а лише наведемо вам в якості прикладу кілька цікавих та порівняно нових для нашого ринку ідей, які в США та Європі користуються немалою популярністю.

1. Досить незвичною – та трохи моторошною – може видатися ідея влаштувати бізнес на основі прибирання місць злочинів. Як у фільмі «Чистильник». Як каже американець Джері Тернер, цей вид діяльності є дуже перспективним.

Кадр з фільмуЧистильник (фото з сайту bit.ua)
Кадр з фільмуЧистильник (фото з сайту bit.ua)

Справді, як би не боровся закон та правоохоронні органи зі злочинністю, вбивства траплялися, трапляються і будуть траплятися. А прибирати сліди трупів – не вельми приємне заняття. Цим можуть займатися спеціально навчені люди, у яких для цього є відповідні хімічні засоби, спеціальна апаратура та, що головне, необхідні знання і досвід.

Така компанія функціонує в США. Своєму власнику Advanced Bio-Treatment приносить чималий дохід. Спеціалісти компанії швидко та ефективно борються із залишкам людських тіл, крові, сльозоточивим газом та іншими наслідками криміналу – чи боротьби з ним.

2. Якщо описаний вище варіант вам не до вподоби, організуйте фірму, що займатиметься прибиранням собачого калу. Зараз цей бізнес видається для нас дивакуватим – ми звикли, що наші домашні улюбленці випорожнюються всюди, де їм заманеться. Але ми прямуємо до Європи, і скоро за такі дії накладатимуться штрафи. Тому в плані перспективи цей вид комерційної діяльності виглядає доволі привабливим.

3. Нудистів у нашій країні поки що не так уже й багато. А все тому, що суспільство їх не розуміє. Фактично, у них навіть ніде особливо позайматися тим, що вони люблять найбільше – походити голим. Тому можна створити спеціальний центр для голених чоловіків та жінок – пансіонат для нудистів. Один такий заклад сьогодні вже діє у Каліфорнії. Адміністрація DeAnza Springs Resort подбала, щоб навіть доставку продуктів у пансіонат здійснювали запеклі нудисти.

4. Наступний вид підприємницької діяльності точно підійде для любителів серіалів. І розрахований він на них же. Бізнес полягає в організації екскурсійних турів по місцях, де знімали популярні телесеріали. Автор ідеї - Жоржетт Блау, палка прихильниця серіалів, яка вирішила заробляти на організації екскурсій місцями, де проводилися зйомки таких екранізацій, як «Секс у великому місті», «Клан Сопрано», «Централ парк», «Людина-павук», «Диявол носить Prado», а також «Мисливці за привидами».


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.