7 "миттєвих" порад по фен-шую Автор: lesya · Опубліковано: 13.02.2015 16:51 · Розділ: Цікаві факти

Фен-шуй – древньокитайська філософія, що стала популярною в наш час, швидко заходить в доми все більшої частини українців. Справді, навіть якщо не вірити у всілякі там перерозподіли енергії, зробити перестановку в квартирі не так уже й важко – й атмосферу в квартирі можна оновити, і, раптом все-таки воно діє.

Та якщо до кардинальних змін ви не готові, чи просто переставляти меблі нікуди, можете скористатися нашими порадами і внести у свій побут кілька дрібниць, які, переконують ті, хто пройшов обучение фен шуй, можуть зарадити вашим негараздам та допомогти подолати труднощі й інші проблеми.

Такі зміни можна розпочати прямо зараз, як тільки ви дочитаєте цю статтю.

1. Подбайте про те, щоб з вашого робочого місця було видно вхідні двері. Як кажуть експерти, якщо людина не бачить виходу з приміщення чи навіть літака, це порушує її енергетичний спокій. Відбувається це тому, що контроль над вхідними дверима є своєрідним контролем над особистим життям.

Якщо розвернути стіл не видається можливим, поставте на нього невеличке дзеркальце – так, щоб воно відображало все, що відбувається біля вхідних дверей.

Додайте тепла своїй робочій атмосфері
Додайте тепла своїй робочій атмосфері

2. Додайте трішки «тепла» на робочий стіл. Холодне флуоресцентне світло, столи, виготовлені з металу та пластику, - все це робить навколишню обстановку відштовхуючою та бездушною. Нехай на вашому робочому столі з’являться предмети жовтого кольору, а ще можете поставити тут кілька яскравих вазонів.

3. Зі спальні слід прибрати всю електроніку, при чому про це говорять не лише спеціалісти по фен-шуй, але й медики. Справа втому, що енергетика електронних пристроїв вступає в свого роду конфлікт з енергетикою людини, тому ні про який повноцінний відпочинок мова йти не може.

4. Подбайте, щоб під ліком була чистота – завали під спальним місцем заважають енергетиці циркулювати. Якщо ж ви все-таки не можете відмовитися від зберігання речей під ліжком, подбайте, щоб всі ці речі були м’якими.

5. Стежте за чистотою плити в домі – вона є символом достатку і благополуччя. Плита повинна бути в ідеальному порядку і повністю справною. Працювати в плиті повинне все – від конфорок до лампочок в духовці.

6. Розпалити пригаслі стосунки можна за допомогою свічок – вони є інструментом для енергетичної підзарядки. Але свічок має бути тільки дві - лише в такому випадку можна посилити почуття між двома закоханими.

7. Передпокій обов’язково має бути чистим – він ніби заманює фінанси та благополуччя. Вхідні двері в помешканні повинні відчинятися повністю, а передпокій не має бути захаращеним. Обов’язково постеліть перед дверима килимок – яскравий, з якимось запрошувальним написом…


Інші новини розділу