Google представила браслет, що сигналізуватиме про ракові клітини в організмі Автор: lesya · Опубліковано: 11.02.2015 21:38 · Розділ: Краса і здоров'я

Важко посперечатися, що сьогодні деякі вчені та винахідники займаються чортзна-чим. Замість того, щоб знайти ліки від смертельних захворювань, навчитися маніпулювати свідомістю так, щоб запеклі й жорстокі злочинці ставали милими особами, щоб винайти спосіб, як подолати в світі голод, як зробити так, щоб мешканці всіх куточків світу мали доступ до прісної води, вони проводять дослідження, безглуздість який на 80 LVL.

На щастя, далеко не всі науковці та винахідники обрали для себе цей шлях. Є чимало таких, які готові життя віддати на благо всього людства.

У даному контексті в позитивному світлі постає і недавній винахід компанії Google. Розробник найновіших передових рішень пообіцяв потішити шанувальників новим винаходом. І це не буде чергове програмне забезпечення чи нова іграшка, це буде пристрій, що стане в нагоді людству.

Поки що він ще перебуває в розробці – це завдання особливого відділу корпорації. Втім, трохи розсекретити свою розробку представники компанії все-таки наважилися.

Тож, як стало відомо, зараз найкращі розробники компанії працюють над удосконаленням технології, яка дозволить створити спеціальний браслет, що зможе виявляти в людському організмі ракові клітини.

Зараз розробкою займаються вчені секретного відділу Google X Life Science Departament (всього в цьому відділі працює більше сотні вчених).

Браслет являтиме собою невеликий індикатор, налаштований на отримання сигналів. Сигнали випускатимуться наночастинками, здатними виявляти в організмі людини ракові клітини на ранніх стадіях. Більше того, ці наночастинки кріпитимуться до ракових клітин і випромінюватимуть світло. І ось, коли вони пересуватимуться про кровоносній системі людини, їх і побачить браслет, який одразу ж надішле своєму власнику сигнал про те, що йому пора до лікаря. Якщо вченим вдасться втілити свій задум в життя (а, очевидно, так воно й буде, раз уже в Google вирішили поділитися інформацією про нову розробку), пристрій користуватиметься неабиякою популярністю, адже він дозволить виявити хворобу на ранніх стадіях, коли організму людини дуже легко зарадити.

До речі, трохи раніше свій метод експрес-діагностики раку запропонувала С. Бхатія, що займає посаду старшого наукового співробітника в Массачусетському університеті. У 2012 році вона розробила спеціальний тест, що виявляє ракові клітини, які містяться в урині. Хімічні маркери, що містяться в урині, можуть розповісти людині чимало про стан її здоров’я. Тест чимось нагадує тест на вагітність, і коштує він порівняно недорого.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=95531

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.