Пол Маккартні назвав смішними курси про творчість The Beatles Автор: lesya · Опубліковано: 11.02.2015 17:17 · Розділ: Музика

Шанувальники та фанати полюбляють дивувати своїх кумирів різноманітними витівками. Хтось переслідує свою мрію, хтось зізнається в коханні, а хтось просто з уважністю стежить за життям зірки, готовий смакувати навіть найменші подробиці її існування.

З точки зору фанатів така поведінка виглядає цілком природною та виправданою, але ось з боку зірок… Вони дотримуються іншої думки. Часом найбільш настирні фанати викликають у них роздратування, інші – неабияке здивування, а ще інші – сміх.

Посміятися зі своїх шанувальників (і не тільки) вирішив недавно і легендарний Пол Маккартні – бесідуючи зі своїми фанатами, він назвав смішними курси по творчості The Beatles.

Зустріч Пола Маккартні та його молодих шанувальників відбулася двадцять дев’ятого грудня. Говорячи про систему лекцій музичної теорії, яка сьогодні викладається в університетах по цілому світу, він назвав ці лекції смішними: «Для мене це і смішно, і утішно», - каже знаменитий музикант.

Він також розповів, що його навчання музиці будувалося на улюбленій музиці. Це були композиції Елвіса, Чака Беррі, Літл Річард, Фетса Доміно. Але це все відбувалося на практиці, контакт встановлювався після реального прослуховування композицій. Маккартні переконаний, що ніяка теорія не зробить зі студента музиканта. «Ви думаєте, що підете в коледж і станете Бобом Діланом?» - поцікавився він у слухачів.

«Для мене це і смішно, і втішно. Смішно тому, що ми ніколи нічого не вивчали, а просто дуже любили музику. Це не було "вивченням"», - пояснює Маккартні. Ще він додав, що неабияк здивувався, коли в книзі одного зі своїх синів побачив розповідь про The Beatles.

Нагадаємо, що знаменитий Пол Маккартні вирішив розпочати сольну кар’єру після того, як гурт розпався. З тих пір слава і популярність не покидають Пола – в 2013 році він випустив свій останній альбом - New, композиції з якого зайняли третю сходинку чарту Billboard 200.

А в кліпі музиканта на пісню Queenie Eye знялося чимало знаменитостей. Це і голлівудські красені Джонні Депп та Том Форд, і модель та актриса Лілі Коул, і співачка Меріл Стріп, й актор та екс-коханець Лілі Джуд Лоу, і Джеремі Айронс, і модель Кейт Мосс, і Шон Пенн...

За свою музичну кар’єру Пол заробив шість премій «Греммі» та чимало інших престижних нагород, і навіть отримав почесне звання кавалера ордена Британської імперії. Залишається тільки сподіватися, що це ще не кінець.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=94593

Інші новини розділу