В британському сімействі вперше за 205 років народилася дівчинка Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2015 23:17 · Розділ: Події у світі

Є сім’ї, що з нетерпінням чекають первістка-хлопчика. З якихось невідомих причин – ймовірніше, так склалося історично, - коли мова йде про першу дитину в сім’ї, то переважна більшість, особливо серед чоловіків, мріють, щоб народився хлопчик. Більшість, але не всі – в одній британській сім’ї ось уже багато років мріяли про народження дівчинки. Врешті-решт, їхня мрія здійснилася.

В сімействі Лорі з британського графства Кент з’явилося поповнення – народилося немовля жіночої статі. Новина швидко облетіла усіх родичів, а радість від народження немовляти підсилював той факт, що в роду сімейства ось уже двісті п’ять років не народжувалися дівчатка.

За даними The Daily Mail, дівчинка, яку назвали Майлою, з’явилася на світ ще в жовтні минулого року. Однак про її свого роду унікальність журналісти дізналися лише зараз.

Новоспечені батьки радіють: мало того, що немовля народилося, так їм ще й вдалося якимось дивом уникнути сімейної закономірності. Втім, не дивом, кажуть вони, а зачати дівчинку в них вийшло тому, що вони дуже довго і ретельно підбирали сприятливі для зачаття дні за спеціальною методикою.

Представники сімейства розповіли, що в п’яти поколіннях їхнього роду з’являлися тільки хлопці. Востаннє дитина жіночої статі була народжена ще в 1809-му році, коли в Британії правив король Георг III, а у Франції – Наполеон Бонапарт.

В Інтернеті розгорнулися гарячі обговорення цієї новини. І коментарі користувачів найрізноманітніші – від поздоровлень та привітань з народженням малюка до колючих жартів.

Експерти пояснюють, що, оскільки в організмі жінки є лише дві Х-хромосоми, для зачаття дівчинки потрібна У-хромосома. А оскільки дівчатка в роду не народжувалися довго, можна припустити, що в чоловіків сімейства Лорі було якесь генетичне відхилення, що передавалося по роду, і в результаті якого чоловічий організм продукував тільки Х-хромосоми.

Є й такі, хто вірить в чудодійність методу, який допоміг британцям зачати дитину. Вона базується на тому, що "сперматозоїди-хлопчики" та "сперматозоїди-дівчатка" рухаються з різною швидкістю та характеризуються різною живучістю. Тому якщо є бажання зачати хлопчика, краще робити це в період овуляції, коли шанс на запліднення дуже високий. Інші ж цей метод критикують.

Найжорстокіші скептики пішли іншим шляхом – вирішили, що батько дитини – ніякий не Лорі, а представник іншого роду…


Інші новини розділу