Представники Samsung попрохали клієнтів не обговорювати особистих справ перед телевізором Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2015 18:16 · Розділ: Нові технології

Досить неочікувану заяву зробила цими днями представники компанія Samsung, потужного виробника техніки, попрохавши своїх клієнтів утримуватися від обговорення особистих справ перед телевізором. Щоправда, попередження стосується не всіх користувачів, а лише тих, хто полюбляє віддавати голосові команди Samsung Smart TV, замість того, щоб користуватися пультом дистанційного управління.

Справа в тому, що, як повідомили представники компанії, Smart TV "слухає" те, про що говорять оточуючі, іноді передаючи зміст бесіди самій компанії Samsung або ж третій стороні.

Інформація про те, що Samsung Smart TV "підслуховує" своїх господарів, з’явилася на сторінках онлайн-видання Daily Beast. Видання опублікувало уривки з правил до доступу до інформації для користувачів Smart TV, що підключені до глобальної мережі.

У зазначених правил говориться, що телевізор "слухає" тих, хто знаходиться з ним в одній кімнаті. Це відбувається для того, щоб гаджет міг визначити, коли до нього звертаються, щось у нього запитують чи дають відповідну команду.

Далі в тексті правил зазначається, що навіть інформація приватного характеру та особисті бесіди, зчитані телевізором, передаватимуться третій стороні.

Під третьою стороною, припускає Корінн Макшері, адвокат з фонду Electronic Frontier Foundation (EFF), що спеціалізується на питаннях інтелектуальної власності, мається на увазі компанія, що працює над перетворенням мови в текст, який би міг зчитувати телевізор Samsung.

Адвокат зазначила, що у випадку, якщо б вона була клієнтом компанії, вона б хотіла знати конкретно, що це за третя сторона. Як і бути переконаною в тому, що її слова передаються в захищеному режимі.

Після того, як інформація про «прослуховування» заполонила Інтернет, представники Samsung виступили із заявою, пояснивши користувачам, як саме працює голосове управління. При цьому вони підкреслили, що увімкнути цю функцію можна виключно за допомогою пульта дистанційного управління.

Отримана телевізором інформація у випадку, коли клієнт дав згоду на голові команди, передається третій стороні. Вона йде на сервер, який серед усіх команд знаходить потрібний контент, відправляючи його далі на телевізор клієнта.

Втім, за словами представників компанії, мовна інформація на сервері не зберігається.

При цьому користувачі знають, слухає їх телевізор чи ні, адже при активації функцій голосових команд на екрані з'являється значок мікрофону.

До речі, Samsung – не єдина компанія, що опинилася центрі критики через свої телевізори. Трохи раніше критиці піддали виробника LG. Виявляється, телевізори марки можуть збирати, зберігати та передавати інформацію про те, які передачі і як часто дивиться клієнт.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.