Американець відкрив сайт знайомств для любителів марихуани Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2015 15:24 · Розділ: Життя

Легалізація марихуани в деяких штатах США принесла з собою низку проблем, відкривши водночас новий простір для заробляння грошей. І не лише шляхом вирощування чи офіційного продажу цього наркотику, а за допомогою «обслуговування» людей, що долучилися до культури каннабісу.

Трохи раніше ми писали про труднощі, з якими зіткнулися ті, хто офіційно займається вирощуванням марихуани у США – традиційні банки відмовляються їх обслуговувати. Тому торговцям марихуаною доводиться зберігати гроші у вигляді готівки, а це часто робить їх спокусою для грабіжників.

Власне, це й стало поштовхом для відкриття нового банку, що взявся за обслуговування торговців легкими наркотиками. Тепер вони отримали можливість робити вклади, оформлювати кредити та проводити інші банківські операції без будь-яких труднощів.

Однак, як виявилося, проблема з банками далеко не єдина серед тих, які притягнула легалізація марихуани. Коли люди почали відверто говорити «про це», виявилося, що любителі «покурити» піддаються дискримінації – з ними не надто охоче знайомляться дівчата.

За вирішення цієї проблеми взявся один американець, затятий курець марихуани, який вирішив створити сайт знайомств, що міг би об’єднати таких, як він.

На даний час сервіс, покликаний об'єднувати людей, що вживають легкі наркотики, доступний в двадцяти трьох штатах США - тобто там, де була легалізована марихуана.

Відкрити оригінальний сайт знайомств вирішив один мешканець Денвера, якому неабияк надокучило те, що його знайомства, зав’язані на популярному сайті Tinder, зриваються після того, як стає відомо про його пристрасть до марихуани. І ось він вирішив створити ресурс, який би об’єднав однодумців – щоб не витрачати часу дарма.

Так, незважаючи на те, що легкі наркотики в Денвері легальні, Тодд Мітчем зрозумів, що далеко не всі готові зустрічатися з любителем "травки".

І ось він розробив додаток, назвавши його High There – гра слів hi, що означає «привіт», та high, співзвучне першому, - сленгове словечке, що часто вживається на позначення «бути під кайфом».

А щоб раптом користувачами сайту не стали «непосвячені», Тодд вирішив створити на сайті спеціальну форму реєстрації. Заповняючи анкету, потенційному користувачеві слід вказати не лише своє ім’я, вік, стать та інші, традиційні для сайту знайомств, дані, але й вказати кращий спосіб вживання марихуани.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/russian/rolling_news/2015/02/150210_rn_tinder_weed_smokers

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.