Таємницю приготування сиру будуть розгадувати вчені Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.08.2009 15:49 · Розділ: Цікаві факти

Австралійські дослідники вирішили з'ясувати, чому різні види сирів мають різний смак, навіть якщо вони виготовлені з однакової сировини. Доктор Салі Грас, представник факультету хімічних та біомолекулярних технологій Мельбурнского університету, очолить вивчення структури європейських сирів, яке пройде в наступному році.

«Структура визначає смак і присмаки сиру, а також те, як він розсипається або тане, - пояснює Салі Грас. - І це якраз та річ, яку виробники контролювати не можуть. Сподіваюся, наше дослідження допоможе їм збільшити прибутковість завдяки тому, що вони зможуть виготовляти сири з оптимальною структурою. На даний час, ми дуже багато чого не знаємо про хімію проміжних стадій приготування сиру».

Грас простежить за тим, як інгредієнти (молочний білок, жирові кульки) перетворюються на сир і як визначається структура готового продукту. Дослідження пройдуть в Ірландії та Франції.

Сам доктор Грас зізнається, що зазвичай з'їдає більше 12 кілограмів сиру в рік.

Джерело nwmost.ru


Інші новини розділу